Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення
 • 11-та МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «РОЛЬ ЖІНОК У ПОШИРЕННІ КУЛЬТУРИ МИРУ»

 • 11-та МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «РОЛЬ ЖІНОК У ПОШИРЕННІ КУЛЬТУРИ МИРУ»

 • 11-та МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «РОЛЬ ЖІНОК У ПОШИРЕННІ КУЛЬТУРИ МИРУ»

 • 11-та МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «РОЛЬ ЖІНОК У ПОШИРЕННІ КУЛЬТУРИ МИРУ»

 • 11-та МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «РОЛЬ ЖІНОК У ПОШИРЕННІ КУЛЬТУРИ МИРУ»

 • 11-та МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «РОЛЬ ЖІНОК У ПОШИРЕННІ КУЛЬТУРИ МИРУ»

prev next

Громадська організація «Федерація жінок за мир у всьому світі» та Глобальна мережа жінок за мир запрошує Вас на міжнародну конференцію «Жінка-берегиня: від гармонії у сім’ї до гармонії у світі», присвячену Міжнародному дню матері яка відбудеться 13 травня 2019 р. о 16:00 (початок реєстрації о 15:00) у Київському університеті імені Бориса Грінченка ( вул. Тимошенка 13 б, Київ, станція метро Мінська).

Федерація жінок проводить такі заходи протягом вже 12 років. Одним з ключових напрямків діяльності Федерації є підвищення ролі жінки і матері у сприянні миру та стабільності. Щоб досягти миру, його треба будувати за допомогою любові. Людство — це сім’я, розширена таким чином, щоб охоплювати всіх і кожного. Людина має бути здатною любити все людство так, як дружина любить свого чоловіка, як діти люблять батька та матір. Живучи заради всіх людей світу так само, як батьки живуть заради своїх дітей, така людина принесе гармонію всьому світу.

У конференції, під час якої відбудеться церемонія нагородження «Жінка року», візьмуть участь представники громадських організацій, державних установ, видатні митці, освітяни, науковці та гості з Європи, Японії, Південної Кореї.

Будемо раді нашій зустрічі на конференції. Просимо підтвердити Вашу участь у заході до 8 травня за телефонами
(044) 229-8027, (068) 353-9167, (099) 636-9527 або електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

 

Останні новини

Жінка року

 • 10-та ювілейна Міжнародна конференція «Роль жінок у 21 столітті» 2017 р.
  10-та ювілейна Міжнародна конференція «Роль жінок у 21 столітті» 2017 р.

  Зважаючи на важливу роль, яку відіграють жінки у вирішенні проблем, що  постали перед нашим суспільством у цьому столітті, ми все більше усвідомлюємо нагальну потребу нового бачення та рішучого лідерства. Саме тому 27 квітня 2017 року у Центральному будинку офіцерів Збройних сил України Громадська організація «Федерація жінок за мир у всьому світі» (ГО “ФЖМС”) спільно з Департаментом військової освіти та науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України провела 10-ту щорічну Міжнародну конференцію, присвячену Дню матері, на тему: «Роль жінок у 21 столітті».

 • Міжнародна конференція «Загальнолюдські цінності – запорука миру та злагоди у Всесвіті» 2016р.
  Міжнародна конференція «Загальнолюдські цінності – запорука миру та злагоди у Всесвіті» 2016р.

  28 квітня 2016 року Федерація жінок України вдев’яте провела міжнародну конференцію до Дня Матері, яка відбулася в чудовому та гостинному концертному залі Київського університету імені Бориса Грінченка. Близько 500 осіб з різних куточків країни стали учасниками події: представники державних установ та громадських організацій, посольств та навчальних закладів, митці, педагогі, освітяни. Підтримуючі свій міжнародний статус, конференція зібрала гостей з США, Японії, Великобританії, Австрії та Білорусії.

 • Міжнародна конференція «Жіноча чуйність та самовідданість – запорука миру» 2015 р.
  Міжнародна конференція «Жіноча чуйність та самовідданість – запорука миру» 2015 р.

  Є заходи після яких збагачуєшся духовно, отримуєш життєві орієнтири, відчуваєш значення споконвічних цінностей любові, добра, взаємної поваги. Саме такою була міжнародна конференція на тему «Жіноча чуйність та самовідданість – запорука миру» яку присвятили  Дню матері. Урочистості відбулися в Українському домі, на яких поєдналися декілька поколінь, представники України, Кореї, США, Японії, гості з Європи.

 • Міжнародна конференція «Роль світової миротворчої жіночої спільноти у побудові сталого миру» 2014 р.
  Міжнародна конференція «Роль світової миротворчої жіночої спільноти у побудові сталого миру» 2014 р.

  Напередодні Дня матері у Києві в готелі «Прем’єр Палац» відбулася VІІ щорічна Міжнародна конференція «Роль світової миротворчої жіночої спільноти у побудові сталого миру». Цьогоріч на конференції обговорювали роль жіночих організацій у поширенні цінностей істинних сімей та сприянні міжурядовій співпраці задля побудови стабільного миру. До участі у конференції прибули представники громадських організацій, державних установ, видатні митці, освітяни, науковці та іноземні гості з Європи, Японії.

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite