Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Громадська організація «Федерація жінок за мир у всьому світі» та Глобальна мережа жінок за мир запрошує Вас на міжнародну конференцію «Жінка-берегиня: від гармонії у сім’ї до гармонії у світі», присвячену Міжнародному дню матері яка відбудеться 13 травня 2019 р. о 16:00 (початок реєстрації о 15:00) у Київському університеті імені Бориса Грінченка ( вул. Тимошенка 13 б, Київ, станція метро Мінська).

Федерація жінок проводить такі заходи протягом вже 12 років. Одним з ключових напрямків діяльності Федерації є підвищення ролі жінки і матері у сприянні миру та стабільності. Щоб досягти миру, його треба будувати за допомогою любові. Людство — це сім’я, розширена таким чином, щоб охоплювати всіх і кожного. Людина має бути здатною любити все людство так, як дружина любить свого чоловіка, як діти люблять батька та матір. Живучи заради всіх людей світу так само, як батьки живуть заради своїх дітей, така людина принесе гармонію всьому світу.

У конференції, під час якої відбудеться церемонія нагородження «Жінка року», візьмуть участь представники громадських організацій, державних установ, видатні митці, освітяни, науковці та гості з Європи, Японії, Південної Кореї.

Будемо раді нашій зустрічі на конференції. Просимо підтвердити Вашу участь у заході до 8 травня за телефонами
(044) 229-8027, (068) 353-9167, (099) 636-9527 або електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite