Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Культурно-просвітницька діяльність

Федерація проводить конференції та круглі столи з метою обговорення важливих питань, що торкаються сім’ї, материнства, виховання дітей та інших суспільно-важливих тем у співпраці з державними структурами, такими як Київський міський центр сім’ї «Родинний дім», Житомирська міська адміністрація, Міністерство оборони.

Члени ФЖМС вірять, що гармонія у суспільстві з’явиться тоді, коли ми усі побудуємо міцні сім’ї, засновані на вічних цінностях. Це не короткочасне завдання, а проект національного масштабу, що потребує концентрації зусиль державних і громадських організацій.

15 лютого 2019 року ГО "Федерація жінок за мир у всьому світі" організувала  концерт, присвяченій Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-річчя з дня виведення військ з Афганістану.

У Національному військово-медічному клінічному центрі "Головний військовий клінічний госпіталь" зібралися військовослужбовці і воїни, для яких співали чарівні представниці Народного жіночого вокального ансамблю “Зірниця” Ольга Янушкевич і Тетяна Бондар.

До Дня Святого Миколая Громадська організація “Федерація жінок за мир у всьому світі”  прийняла участь у Різдвяному святі, який організувала директор клубу НВМКЦ "Головний військовий клінічний госпіталь" Ольга Добровольська. Свято допомогали створювати учні Київської дитячої Академії мистецтв Оболонського району, Хор Київської Православної Богословської Академії, учні Київської дитячої музичної школи №23 баяніст Микита Донченко і бандурист Ярослав Павличенко, і, звичайно, Святий Миколай.

21 листопада 2018 року в День Гідності та Свободи у Центральному військовому клінічному госпиталі на Печерску Маргарита Довгань презентувала книгу "Шпитальні нотатки". Привітати авторку прийшли військовослужбовці і воїни АТО, які лікуються в госпіталі і стали головними героями цієї книги.

В Музеї гетьманства на Подолі за сприяння Центру Української культури та мистецтва 19 листопада відкрилася виставка робіт Заслуженого художника України Івана Черниша та майстрині декоративно-прикладного мистецтва Наталії Дмитренко “На рідній на своїй землі”...

В третю неділю вересня у оновленому столичному парку "Перемога" біля метро "Дарниця" відбулося святкування Всенародного Дня батька.

"Міст" дружби між Японію і Україною встановили 12 вересня 2018 року в місті Ірпінь спільними зусиллями представники Ірпінської міської влади та японські волонтери. В Ірпінській міській раді відбувся круглий стіл в рамках обміну міжнародним досвідом.

На початку нового навчального року в Національному військово-медічному клінічному центрі "Головний військовий клінічний госпіталь" (НВМКЦ "ГВКГ") відбувся захід для лікующихся військовослужбовців та воїнів ООС.

З нагоди Дня незалежності України на Співочому полі 24 серпня 2018 року відбулося велике свято. Яскраве сонце і міфічні квіткові експозиції зустрічали всіх учасників та гостей. В цей день на території парку розташувалося багато інформаційно-презентаційних локацій і творчих майданчиків з майстер-класами.

17 липня 2018 року в Ірпінській міській раді відбулася зустріч з Міжнародним Президентом Федерації жінок за мир у всьому світі (ФЖМС) Південної Кореї Мун Лан Йонг, під час якої презентувала діяльність організації. ФЖМС з травня 1997 року має Генеральний консультативний статус в Економічній і соціальній раді ООН (ЕКОСОР), проводить форуми у штаб-квартирі ООН, об’єднуючи жінок всього світу заради створення міцних сімей, здорового суспільства і мирного світу на основі материнської любові.

Крилатий вислів Олеся Гончара «І найвища краса — це краса вірності» знайшов своє реальне втілення у Колонній залі Київської міської державної адміністрації (КМДА), де 5 липня 2018 р. відбулося вшанування  подружніх пар м. Києва, які прожили у шлюбі 45 і більше років. На культурно-мистецьку акцію «Щаслива родина – міцна Україна»до Всеукраїнського дня родини, яка організована Київським міським центром сім’ї "Родинний дім", було запрошено 16 сімейних пар зі своїми дітьми, онуками та правнуками.

Сторінка 1 із 5

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite