Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Культурно-просвітницька діяльність

Федерація проводить конференції та круглі столи з метою обговорення важливих питань, що торкаються сім’ї, материнства, виховання дітей та інших суспільно-важливих тем у співпраці з державними структурами, такими як Київський міський центр сім’ї «Родинний дім», Житомирська міська адміністрація, Міністерство оборони.

Члени ФЖМС вірять, що гармонія у суспільстві з’явиться тоді, коли ми усі побудуємо міцні сім’ї, засновані на вічних цінностях. Це не короткочасне завдання, а проект національного масштабу, що потребує концентрації зусиль державних і громадських організацій.

21 листопада 2018 року в День Гідності та Свободи у Центральному військовому клінічному госпиталі на Печерску Маргарита Довгань презентувала книгу "Шпитальні нотатки". Привітати авторку прийшли військовослужбовці і воїни АТО, які лікуються в госпіталі і стали головними героями цієї книги.

"У Житомирі діє "Бабусин батальйон", силами якого за декілька минулих років для бійців було пошито понад 2,6 тисячі пар натільної білизни, багато робочих рукавиць, подушок, зв’язано безліч шкарпеток. Усе це для бійців на передовій. Раніше жінки-волонтери разом відвідували і доглядали інших людей похилого віку, та коли розпочались бойові дії на сході України, вирішили, що і самі можуть допомагати.

В третю неділю вересня у оновленому столичному парку "Перемога" біля метро "Дарниця" відбулося святкування Всенародного Дня батька.

"Міст" дружби між Японію і Україною встановили 12 вересня 2018 року в місті Ірпінь спільними зусиллями представники Ірпінської міської влади та японські волонтери. В Ірпінській міській раді відбувся круглий стіл в рамках обміну міжнародним досвідом.

На початку нового навчального року в Національному військово-медічному клінічному центрі "Головний військовий клінічний госпіталь" (НВМКЦ "ГВКГ") відбувся захід для лікующихся військовослужбовців та воїнів ООС.

З нагоди Дня незалежності України на Співочому полі 24 серпня 2018 року відбулося велике свято. Яскраве сонце і міфічні квіткові експозиції зустрічали всіх учасників та гостей. В цей день на території парку розташувалося багато інформаційно-презентаційних локацій і творчих майданчиків з майстер-класами.

17 липня 2018 року в Ірпінській міській раді відбулася зустріч з Міжнародним Президентом Федерації жінок за мир у всьому світі (ФЖМС) Південної Кореї Мун Лан Йонг, під час якої презентувала діяльність організації. ФЖМС з травня 1997 року має Генеральний консультативний статус в Економічній і соціальній раді ООН (ЕКОСОР), проводить форуми у штаб-квартирі ООН, об’єднуючи жінок всього світу заради створення міцних сімей, здорового суспільства і мирного світу на основі материнської любові.

Крилатий вислів Олеся Гончара «І найвища краса — це краса вірності» знайшов своє реальне втілення у Колонній залі Київської міської державної адміністрації (КМДА), де 5 липня 2018 р. відбулося вшанування  подружніх пар м. Києва, які прожили у шлюбі 45 і більше років. На культурно-мистецьку акцію «Щаслива родина – міцна Україна»до Всеукраїнського дня родини, яка організована Київським міським центром сім’ї "Родинний дім", було запрошено 16 сімейних пар зі своїми дітьми, онуками та правнуками.

Волонтери Громадської організації "Федерація жінок за мир у всьому світі" спільно з Українським фондом культури організували проект матеріальної допомоги внутрішньо-переміщеним особам, які перебувають в складних життєвих обставинах.

4 червня 2018 року в Національному центрі української культури "Музей Івана Гончара" пройшов творчий вечір, присвячений 50 - річчю  створення вокального акапельного тріо "Золоті ключі" у складі Героя України, Народної артистки України Ніни Матвієнко; Народної артистки України, дружини знаменитого актора Марії Миколайчук; Відмінника освіти, Народної артистки України Валентини Ковальської. 

Сторінка 1 із 5

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite