Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Хто створює музей живої української пісні

Вівторок, 05 червня 2018 10:21

1 червня 2018 року у прес-центрі Українського кризового медіа-центру м.Києва Мистецьке об'єднання «Народна філармонія» презентувало збірку українських дитячих пісень «Диво UA», присвячену Дню захисту дітей, і проект музею живої української пісні.

Фестиваль «Диво UA» проходив 11 травня у концертному залі Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» за інформаційної підтримки Українського радіо, Міністерства культури України та багатьох партнерів, серед яких Громадська організація “Федерація жінок за мир у всьому світі”.  

На фестивалі було встановлено рекорд України – за найдовший дитячий пісенний марафон, що тривав  4,5 години. Організатори фестивалю – Заслужена артистка України Руслана Лоцман, Мистецьке об'єднання "Народна філармонія" отримають сертифікат встановленого рекорду України.

Також на прес-конференції було представлено новий проект "Музей української пісні", що стартує як мандрівна виставка-експедиція по селах та містах України, і який буде презентовано в серпні цього року в Києві. Народними силами організатори планують зібрати унікальний архів нотних, аудіо- та  відеоматеріалів про історичний розвиток української пісні до сучасних виконавців народних перлин.

До Дня Незалежності України, 24 серпня, планують відкрити першу експозицію Музею української пісні в Києві.

Також Руслана Лоцман розповіла про фестиваль "Миколайчук-Фест", який відбудеться втретє 14-18 червня на Буковині, основною подією якого стане кіновечір, присвячений 50-річчю акапельного тріо "Золоті ключі" у складі Народних артисток України Ніни Матвієнко, Марії Миколайчук, Валентини Ковальської.

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite