Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Вірність в родині - імідж українського суспільства

Середа, 11 липня 2018 09:19

Крилатий вислів Олеся Гончара «І найвища краса — це краса вірності» знайшов своє реальне втілення у Колонній залі Київської міської державної адміністрації (КМДА), де 5 липня 2018 р. відбулося вшанування  подружніх пар м. Києва, які прожили у шлюбі 45 і більше років. На культурно-мистецьку акцію «Щаслива родина – міцна Україна»до Всеукраїнського дня родини, яка організована Київським міським центром сім’ї "Родинний дім", було запрошено 16 сімейних пар зі своїми дітьми, онуками та правнуками.

На початку заходу родини фотографувалися в прикрашеної квітами фото-зоні, а діти приймали участь в різних майстер-класах. Волонтери Громадської організації "Федерація жінок за мир у всьому світі" ГО "ФЖМС" робили яскраві рамочки у вигляді телевізорів для сімейного фото.

На святковому заході всіх учасників вітали голова постійної комісії КМДА з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Старостенко Ганна, начальник Служби у справах дітей та сім’ї Танцюра Валерій. Вони вручили подружжям подяки і квіти. 

Також відбувся святковий концерт, на якому заспівали Народний артист України Анатолій Матвійчук, акордеонист і лауреат міжнародних та Всеукраїнських конкурсів Олег Микитюк, виконавиця авторских пісень Валентина Розум, авторка-виконавиця пісень і стиліст Алла Медведєва, молодий співак і учасник проекту «Голос країни» Данило Карачевський. 

Для всіх родин та гостей в Колонній залі,  уквітчаній українськими рушниками та хустками з особистої колекції Людмили Грабовенко, заступника головного редактора Всеукраїнської газети «Справи сімейні" і заслуженого журналіста України, відбувся фуршет і вручення подарунків від організаторів та партнерів заходу, серед яких ГО "ФЖМС". Голова Правління ГО "ФЖМС" Тетяна Коцеба щиро подякувала всім подружнім парам за великі зусилля заради створення міцної родини, яка є прикладом і традицією для всіх майбутніх поколінь.

Вшанування подружніх пар, які прожили разом 45 років і більше, зберігаючи вірність від самого початку шлюбу, це важлива подія в піднятті іміджу сім’ї для нашої країни і всього світу. "Міцна родина - квітуча країна!" - це гасло свята є закликом для українського суспільства, яке бажає процвітати та встановлювати справжні рекорди як, наприклад, цей:

https://uatv.ua/najbilsha-rodyna-ukrayiny-pretenduye-na-svitovyj-rekord-foto/

 

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite