Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Осінній концерт для наших захисників

П'ятниця, 07 вересня 2018 13:26

На початку нового навчального року в Національному військово-медічному клінічному центрі "Головний військовий клінічний госпіталь" (НВМКЦ "ГВКГ") відбувся захід для лікующихся військовослужбовців та воїнів ООС.

Громадська організація  "Федерація жінок за мир у всьому світі" (ГО "ФЖМС") 5 вересня 2018 року організувала концерт для всіх лікующихся, хто має можливість виходити та перебувати на паркових алеях госпіталю. В цей сонячний теплий день всі могли насолодитися музикою,танцями, віршами.

Перед глядачами виступали  танцори Театру хореографічного мистецтва “My dance” м. Бровари і володарі Гран-прі багатьох міжнародних конкурсів Антон і Жанна Шихабутдінови,  виконавець авторської музики Олег Барабаш,  учень по класу гітари школи мистецтв №5 Ільїн Іван, учні музичної школи №23 і лауреати міжнародних конкурсів Пятиго Амалія і Алєксєєва Ксенія, автор-виконавець віршів Маріам,  музикантка, співачка, композитор, фіналістка національного відбору на дитяче Євробачення-2016 і 2017, полуфіналістка шоу "Голос діти"-4 Софія Лозіна. Ведуча концерту завідуюча госпітального клубу Ольга Добровольська щиро вітала глядачів, вручала виступаючим подяки за активну громадянську позицію від Начальника НВМКЦ "ГВКГ", генерал-майору медичної служби Казмірчука Анатолія.

Грабовенко Людмила, заступник редактора Всеукраїнської газети “Справі сімейні” передала для госпіталю газети та запропонувала всім глядачам загадати бажання на хустці, якої 300 років, щоб доля допомогла зберегти найдорожче у житті. 

Після концерту організатори з виступаючими відвідали поранених військовослужбовців у палатах, для яких співали пісні, бажали скорішого одужання, дарували обереги  і сувеніри, зроблені своїми руками. ГО "ФЖМС" передала в палати продуктові набори, які потрібні для лікующихся.

Захід був сповненим душевного тепла, гарячої любові до батьківщини, щирими побажаннями.

Від всіх жінок ГО "Федерація жінок за мир у всьому світі" низький уклін військовослужбовцям і воїнам ООС за захист нашої країни, а також жінкам-медикам і волонтерам, що доглядають за пораненими. 

 

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite