Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Житомирський "бабусин батальон"

Понеділок, 03 грудня 2018 12:39

"У Житомирі діє "Бабусин батальйон", силами якого за декілька минулих років для бійців було пошито понад 2,6 тисячі пар натільної білизни, багато робочих рукавиць, подушок, зв’язано безліч шкарпеток. Усе це для бійців на передовій. Раніше жінки-волонтери разом відвідували і доглядали інших людей похилого віку, та коли розпочались бойові дії на сході України, вирішили, що і самі можуть допомагати.

Відтоді їх жартома називають "бабусин батальйон". Кожен тут знає своє завдання. Якщо хтось в’яже шкарпетки, то інші за швейними машинками шиють подушки, білизну та рукавиці для українських військовослужбовців. Найстаршій із волонтерок виповнився 81 рік, уявіть! Як приємно, що наші люди в поважному віці мають такий юнацький запал в серці і відчувають потребу активно допомагати іншим, " - написала Вікторія Маус на сторінці фейсбук в групі Ukrainians in Linz/ Українці в Лінці.

Вперше Федерація жінок за мир у всьому світі  (ФЖМС) познайомилася з активними бабусями та їх керівником - головою Житомирського відділення ВГО "Турбота про літніх в Україні" Таїсією Войцеховською - на 10-ій ювілейній міжнародній конференції ФЖМС, на яку вони були запрошені у 2017 році. Активні жінки у складі чотирьох осіб змогли приїхати з Житомиру до Києва і презентувати свою діяльність після закінчення конференції. Протягом року підтримувався зв’язок, відбувався обмін досвідом громадської діяльності. Восені організації знову зустрілися вже в Житомирі, де відбулася зустріч з іноземними партнерами і волонтерами ФЖМС. Діяльність житомирянок зачепила гостей. В листопаді 2018 року з Федерації жінок Австрії Катаріна Бауер передала бабусям кошти на закупку тканини для пошиву білизни. Вони були дуже раді. Незважаючи на те, що треба багато працювати, їм це тільки в радість. Бо таким чином вони допомогають бійцям, країні і також собі.

Нехай добрі справи примножують сили і додають наснаги на нові звершення в ім’я України та миру у всьому світі!

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite