Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Осіння виставка в Музеї гетьманства

П'ятниця, 23 листопада 2018 10:40

В Музеї гетьманства на Подолі за сприяння Центру Української культури та мистецтва 19 листопада відкрилася виставка робіт Заслуженого художника України Івана Черниша та майстрині декоративно-прикладного мистецтва Наталії Дмитренко “На рідній на своїй землі”...

Картини Івана Святославовича знаходятся в приватних колекціях в Україні та за її межами, він учасник всеукраїнських і міжнародних виставок. Наталія неодноразово приймала участь у виставках в’язання в Україні, також у Швейцарії, Угорщині, Австралії, Італії, Молдові та Болгарії. 

Подружня пара гармонійно поєднала свої творчі роботи, створив теплу атмосферу заходу. Картини майстра сучасного живопису, що запам’ятали образи української землі і рідних людей,  доповнили твори його дружини. Наталія переконана, що в’язання - це не просто бабусине заняття, а витончене мистецтво.

На відкритті виставки було багато добрих привітань від колег і партнерів, серед яких Громадська організація “Федерація жінок за мир у всьому світі” (ГО “ФЖМС”). Координатор проектів ГО “ФЖМС” Гаріфулліна Реґіна подякувала Івану Святославовичу і Наталії за доброту, любов, сімейні цінності та патріотизм, які виявляються в їхній творчості, а також за волонтерську участь в проведенні майстер-класів по малюванню для дітей сімей внутрішньо переміщених осіб. Нехай українська душа наповнюється світлом добра і красотою справжнього мистецтва!

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite