Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Робота з дітьми

Одним з основних напрямків роботи Федерації є робота з дітьми. Проводяться багато заходів спрямованих на допомогу сиротам, дітям які перебувають у скрутних умовах. Велика увага приділяється також вихованню дітей, створенню умов для їхнього всебічного розвитку.

На різдвяні свята в школі №231 Оболонського району м. Києва діти, які навчаються в інклюзивних класах, влаштували справжню  майстерню Святого Миколая.

Школяри прийняли участь у  майстер-класі "Пряникові фантазії", який організували ГО "Федерація жінок за мир у всьому світі" спільно з партнерами ГО "Щит громади" і Громадської Ради при Міністерстві юстиції України.

Федерація жінок за мир у всьому світі на осінніх шкільних каникулах організувала відвідування Київського зоопарку для сімей і дітей внутрішньо переміщених осіб. Дорослі, підлітки, діти - всі обожнюють дивовижний світ природи. Він чарує, вражає, лякає і звеселяє одночасно.

Наприкінці літніх канікул 23 серпня 2018 року в Українському фонді культури для дітей ВПО і дітей батьків-учасників АТО відбувся захід по малюванню гуаш’ю "Малюємо літо" разом з художником Іваном Чернишом.

21 червня 2018 року пройшов майстер-клас з правопівкульного малювання для особливих дітей в місті Одеса. З Одеською міською благодійною організацією (ОМБО) допомоги дітям з синдромом Дауна “Сонячні діти”  координатор проектів Громадської організації “Федерація жінок за мир у всьому світі” Наталія Ільїна познайомилася на заходах, де діти приймали активну участь. Ці зустрічі переросли в спільний проект.

8 червня 2018 року відбулося «Акрилове чудо» для дітей, батьки яких перебували в АТО, і для дітей внутрішньо-переміщених осіб, яке організували Громадська організація (ГО) “Україна.Воля.Життя” і ГО “Федерація жінок за мир у всьому світі”.

Дитяче свято, присвячене Міжнародному дню захисту дітей, відбулося у парку “Наталка” на Оболонської набережної 2 червня 2018 року. Організатором заходу виступив Благодійний фонд “Рух назустріч” і Громадська організація (ГО) «Центр розвитку особистості «Вільний рух» при підтримки Оболонської районної державної адміністрації в м. Києві.

Різнобарв’я національних культур з різних областей України і культур  з найрізноманітніших країн світу представили учасники VIII-го Міжнародного благодійного фестивалю дитячо-юнацької творчості «Сонячний каштанчик» 28-го травня 2018 року на сцені Міжнародного центру культури та мистецтв Профспілок України (в минулому відомий Жовтневий палац). 

28 березня 2018 року в музеї «Виставка досягнень братів Кличків» на весняні каникули відбулась культурно-мистецька акція для школярів, яку організував Київський міський центр сім'ї “Родинний дім”. Громадська організація "Федерація жінок за мир у всьому світі" запросила на захід дітей з багатодітних родин та наших вже добрих друзів - дітей сім’ї ВПО Яковлевих-Чігрін, які прийшли зі своїми дідусем та бабусею.

На день святого Валентина ми вже звикли, що вітаємо не тільки коханих, а й усіх близьких, рідних та друзів. Тож 12 лютого ми відвідали наших друзів у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей та сім’ї Київської міської ради (КМДА) на цей раз з “сердечним” майстер-класом.

 На початку лютого волонтери Громадської організації “Федерація жінок за мир у всьому світі” провели майстер-клас «Пряникові фантазії» в реабілітаційному Центрі на Полярній-7а. Для дітей центру завжди загадка, з чим цього разу прийдуть до них їхні добрі друзі. Наша чудова майстриня Наталія Максимова приготувала домашні медові пряники у вигляді метеликів, сердечок, квітів і різнокольорову глазурь для малювання на пряниках.

Сторінка 1 із 5

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite