Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Акрилове чудо на березі Дніпра

Середа, 13 червня 2018 08:31

8 червня 2018 року відбулося «Акрилове чудо» для дітей, батьки яких перебували в АТО, і для дітей внутрішньо-переміщених осіб, яке організували Громадська організація (ГО) “Україна.Воля.Життя” і ГО “Федерація жінок за мир у всьому світі”.

Майстер-клас для дітей проводив лауреат міжнародної премії ім. Г.С. Сковороди, член Национальной спілки художників України, доцент кафедри рисунка, живопису та скульптури видавничо-поліграфічного інституту НТУУ ( "КПІ") Іван Святославович Черниш. Йому допомагали Дмитрієнко Наталія, Лауреат Міжнародної літературно-мистецької премії ім.Миколи Сінгаївського, майстер декоративно-прикладного мистецтва, і художник Олена Вишневська.

Цього разу проект проходив на природі, на березі Дніпра. Діти разом з мамами та бабусями освоювали навички малювання акриловими фарбами, в цьому їм активно допомагали і направляли Іван Святославович з волонтерами-майстринями. Діти з батьками після майстер-класу також мали змогу покататися на човні, постріляти з лука, купатися в теплої річці і відпочивати.

Дякуємо всім волонтерам, особливо Зої, Реґіні та Олегу, які допомогли в організації такого цікавого проекту.

 

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite