Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Сонячні промінчики з Одеси

Четвер, 28 червня 2018 15:13

21 червня 2018 року пройшов майстер-клас з правопівкульного малювання для особливих дітей в місті Одеса. З Одеською міською благодійною організацією (ОМБО) допомоги дітям з синдромом Дауна “Сонячні діти”  координатор проектів Громадської організації “Федерація жінок за мир у всьому світі” Наталія Ільїна познайомилася на заходах, де діти приймали активну участь. Ці зустрічі переросли в спільний проект.

Діти малювали гуаш’ю картину "Літній день" по особливій методиці, яка заснована на теорії американського невролога і лауреата Нобелівської премії Роджера Сперрі. Згідно з неї розвивається права півкуля мозку людини, яка відповідає за творчість, інтуїцію. Діти спробували уважно слухати і відобразити небо, сонце, травичку, квіти. У кожного юного майстра вийшла своя неповторна картина з найрізноманітнішими емоціями.

В цей день до ОМБО "Сонячні діти" завітали ще гості, які подарували всім дітям набори солодощів від ТМ «Домашнє Свято» і подарунки від Центру біржевих технологій. Цей благодійний захід пройшов при підтримці мецената Людмили Русаліної.

Завдяки великому вкладу і громадської діяльності батьків діти мають можливість розвивати свої таланти, бути соціально активними, вивчати різні куточки своєї країни, які вони об’їзжають зі своїми чудовими творчими номерами. Ці сонячні промінчики дарують багато натхнення та сил кожному, хто зустрічається з ними. Нехай тепло їх душ зможе розтопити наше суспільство та навчитись цінити кожну мить нашого життя!

 

 

 

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite