Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Робота з людьми літнього віку та з особливими потребами

Федерація жінок постійно проводить заходи для людей похилого віку та ветеранів Другої світової війни, організовуючи для них та їх сімей свята та концерти.

4-го грудня 2018 року у Київському пансіонаті ветеранів праці відбувся третій інклюзивний фестиваль “Без меж”, приурочений до Міжнародного дня людей з інвалідністю. 

"У Житомирі діє "Бабусин батальйон", силами якого за декілька минулих років для бійців було пошито понад 2,6 тисячі пар натільної білизни, багато робочих рукавиць, подушок, зв’язано безліч шкарпеток. Усе це для бійців на передовій. Раніше жінки-волонтери разом відвідували і доглядали інших людей похилого віку, та коли розпочались бойові дії на сході України, вирішили, що і самі можуть допомагати.

Осінній яскравий теплий день 10 жовтня 2018 року. Але дідусі і бабусі замість того, щоб грітися на сонечку, їдуть до актової зали Київського пансіонату ветеранів праці. Там на сцені виступає соліст Ансамблю Прикордонних військ України Володимир Стельмах під акомпанемент піаніста Олександра Кадирова.

Проект допомоги Деменчук Олені, жінці похилого віку та з особливими потребами, - довгостроковий проект Громадської організації "Федерація жінок за мир у всьому світі", який проводить координатор проектів ГО "ФЖМС" Наталія Ільїна разом з волонтерами. Наталія постійно телефонує і піклується про жінку, запитує про її необхідні потреби, знаходить медичних працівників, які доглядають за нею. ГО “ФЖМС” допомогає ліками, продуктами, технікою та ін.

11 квітня 2018 року у Світлий пасхальний тиждень Громадська організація (ГО) "Федерація жінок за мир у всьому світі" і представник ГО "Щит громади" Михайло Козир спільними зусиллями провели проект "Пряникові фантазії" для особливих дітей сімей ВПО, які вчаться в інклюзивному класі у середній загальноосвітній школі (СЗШ) І – ІІІ ступенів №168 м. Києва. В основі інклюзивної освіти лежить ідея з раннього віку залучати в соціум дітей з обмеженими можливостями, коли учень  зараховується в звичайну школу.

 
Волонтери Громадської організації «Федерація жінок за мир у всьому світі» (ГО "ФЖМС") постійно підтримують зв'язок з родиною Данили Тимченка і Анни Гайдар. Даня регулярно приймає участь в наших майстер-класах і проектах. За ці роки нашего знайомства Данило не тільки виріс і подорослішав, але вже є помітне покращення його стану.

До Міжнародного дня громадян похилого віку в рамках Міжнародного проекту «Тарас Шевченко в моїй родині» 10 жовтня 2017 року у Золотому залі Українського фонду культури відбувся культурний захід організований Громадською організацією «Федерація жінок за мир у всьому світі» (ГО "ФЖМС") та Видавничим домом «Справи сімейні».

Напередодні початку нового навчального року ми зустрілися з нашим маленьким другом Данилою. Даня нещодавно повернувся з мамою із Одеси, де відпочивав та лікувався. Наша зустріч пройшла в дружній веселій атмосфері.

Вже за традицією, що склалася, ми провели Handmade-ярмарок на підтримку соціальних проектів, який був приурочений до Дня Незалежності України.

В Україні День родини відзначається з 2012 року 8 липня, в день християнських покровителів шлюбу - святих Петра і Февронії, які стали прикладом зберігання вірності та любові один до одного незважаючи на всі важкі випробування. З нагоди святкування Всеукраїнського Дня родини 7 липня в Колонній залі Київської міської державної адміністрації (КМДА) відбувся святковий захід шанування 17 родин міста Києва, які прожили у шлюбі 45 і більше років.

Сторінка 1 із 2

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite