Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Пасхальні пряники для особливих дітей

Четвер, 12 квітня 2018 11:46

11 квітня 2018 року у Світлий пасхальний тиждень Громадська організація (ГО) "Федерація жінок за мир у всьому світі" і представник ГО "Щит громади" Михайло Козир спільними зусиллями провели проект "Пряникові фантазії" для особливих дітей сімей ВПО, які вчаться в інклюзивному класі у середній загальноосвітній школі (СЗШ) І – ІІІ ступенів №168 м. Києва. В основі інклюзивної освіти лежить ідея з раннього віку залучати в соціум дітей з обмеженими можливостями, коли учень  зараховується в звичайну школу.

"Працюючи в інклюзивному класі я використовую різні технології і методики. Наприклад, арт-терапія, яка дає можливість розширювати навчальні можливості дитини і виховує творчу особистість... Беремо участь у Lego фестивалях до яких діти готуються виконуючи моделі з lego , готують матеріали для захисту робіт та постери, цим ми розвиваємо дрібну моторику, діти стають більш активними, проявляють ініціативу. " - ділиться досвідом Кибаленко Людмила, класний керівник і вчитель початкових класів СЗШ №168.

Вчителі, батьки і особливо самі діти були дуже раді прийняти участь в майстер-класі. Енергійно, з ентузіазмом учні розмальовували зайчиків і пасхальні яйця різнокольоровою глазур’ю, яку турботливо приготувала волонтер Максимова Наталія. Донька Козира Михайла Софія старанно , до самого останнього моменту намагалася найкраще зробити свою роботу. Після заходу вона поділилася з однокласником однім зі своїх пряників і вони разом куштували шедеври. Приємно було побачити нашого давнього друга Тимченко Данила з мамою Анною, які також приймали участь в цьому заході. Волонтер Наталія допомогала Данилу тримати кульочки з глазур’ю, і завдяки великої енергійності хлопця вони найперші завершили справу. Він був дуже вражений.

Наприкінці зустрічі всі мали змогу поспілкуватися з почесним гостем заходу Сулеймановим Романом, екс-чемпіоном світу 2008 року по бойовому самбо. Діти отримали дуже позитивні враження від майстер-класу та спілкування з гостями. Сподіваємося на подальшу співпрацю і підтримку особливих дітей і сімей ВПО! 

Цікаво про інклюзивну освіту в Україні:

http://www.president.gov.ua/news/marina-poroshenko-obgovorila-z-nikom-vujchichem-reformu-inkl-46698

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite