Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Головний подарунок на день народження - увага!

Четвер, 02 серпня 2018 13:50

Проект допомоги Деменчук Олені, жінці похилого віку та з особливими потребами, - довгостроковий проект Громадської організації "Федерація жінок за мир у всьому світі", який проводить координатор проектів ГО "ФЖМС" Наталія Ільїна разом з волонтерами. Наталія постійно телефонує і піклується про жінку, запитує про її необхідні потреби, знаходить медичних працівників, які доглядають за нею. ГО “ФЖМС” допомогає ліками, продуктами, технікою та ін.

31 липня 2018 року координатор проектів Наталія і волонтер Марія привітали Олену Олексіївну з днем народження. Вони подарували квіти, подарунки, принесли кавун, продукти. Але найголовніше було - увага та сердечні розмови, яких дуже потрібує жінка, бо все життя вона провела у ліжку. Більше про життя Деменчук О.О.:

https://familytimes.com.ua/volonterstvo/sterzhen

Протягом 2 років жінкою опікувалися і доглядали два волонтера  - студентки Київського медколеджу Аліна і Анна. В цьому році вони закінчили медколедж. Координатори проектів ГО "ФЖМС" Наталія і Реґіна 30 червня привітали їх з випуском і передали від ГО "ФЖМС" за безцінний внесок в цей проект допомоги книги радника-протоколіста, Статс-дами Шведського королівського двору Галини Науменко "Его Величество протокол".  Більше на сайті:

http://protocolist.com.ua/

Вони виразили бажання продовжувати відвідувати Олену Олексіївну.

Також декілька разів на місяць жінку відвідує волонтер Марія за спеціальністю лікар-педіатр. Вона доглядає і допомогає ліками, продуктами, білизною, засобами гігієни, також нещодавно вона придбала зручну подушку.

В кінці червня ГО “ФЖМС” передала Олені Олексіївні в дар холодильник замість старого, який вже погано працював.

Всі, хто бажає приймати участь в проектах домомоги людям похилого віку та людям з особливими потребами, можете зв’язатися з координаторами по телефонам на сайті:

https://wfwp.org.ua/uk/contact.html

 

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite