Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Концерт до Дня людей похилого віку

П'ятниця, 12 жовтня 2018 09:25

Осінній яскравий теплий день 10 жовтня 2018 року. Але дідусі і бабусі замість того, щоб грітися на сонечку, їдуть до актової зали Київського пансіонату ветеранів праці. Там на сцені виступає соліст Ансамблю Прикордонних військ України Володимир Стельмах під акомпанемент піаніста Олександра Кадирова.

Вони до Міжнародного Дня людей похилого віку підготували святкову програму для мешканців пансіонату. Зі сцени звучали класичні твори П.І.Чайковського «Благословляю вас ліса» і В.А.Моцарта «Арія з шампанським» з опери "Дон Жуан", арії Джозеппе Джордані "Дорогий мій друг» і Вікса «Мамма», а також твори українських авторів С.Гулак-Артемовського, О.Білаша. Жартівливі пісні «Вдову я любив» і В.Верменича «Підкручу я гарні вуса» розвеселили всіх гостей. 

Заступник редактора Всеукраїнської газети «Справи Сімейні» Людмила Грабовенко презентувала останні номери газети і подарувала примірники учасникам заходу.

Координатори проектів ГО “Федерація жінок за мир у всьому світі”  приготували солодкі подарункі для своїх активних волонтерів - пенсіонерів Надії Дубиної і Ситник Марії, які з радістю приймають участь у багатьох заходах. Вони довго спілкувалися з мешканцем пансіонату, якому не завадила приїхати до концерту його хвороба і інвалідний візок.  

Слухачі аплодували із вдячністю і висловлювали добрі побажання учасникам заходу. Музика, пісні і подальше спілкування залишили у людських серцях гарні спогади і відчуття душевного тепла.     

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite