Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Осінній яскравий теплий день 10 жовтня 2018 року. Але дідусі і бабусі замість того, щоб грітися на сонечку, їдуть до актової зали Київського пансіонату ветеранів праці. Там на сцені виступає соліст Ансамблю Прикордонних військ України Володимир Стельмах під акомпанемент піаніста Олександра Кадирова.

В третю неділю вересня у оновленому столичному парку "Перемога" біля метро "Дарниця" відбулося святкування Всенародного Дня батька.

"Міст" дружби між Японію і Україною встановили 12 вересня 2018 року в місті Ірпінь спільними зусиллями представники Ірпінської міської влади та японські волонтери. В Ірпінській міській раді відбувся круглий стіл в рамках обміну міжнародним досвідом.

На початку нового навчального року в Національному військово-медічному клінічному центрі "Головний військовий клінічний госпіталь" (НВМКЦ "ГВКГ") відбувся захід для лікующихся військовослужбовців та воїнів ООС.

Наприкінці літніх канікул 23 серпня 2018 року в Українському фонді культури для дітей ВПО і дітей батьків-учасників АТО відбувся захід по малюванню гуаш’ю "Малюємо літо" разом з художником Іваном Чернишом.

З нагоди Дня незалежності України на Співочому полі 24 серпня 2018 року відбулося велике свято. Яскраве сонце і міфічні квіткові експозиції зустрічали всіх учасників та гостей. В цей день на території парку розташувалося багато інформаційно-презентаційних локацій і творчих майданчиків з майстер-класами.

Проект допомоги Деменчук Олені, жінці похилого віку та з особливими потребами, - довгостроковий проект Громадської організації "Федерація жінок за мир у всьому світі", який проводить координатор проектів ГО "ФЖМС" Наталія Ільїна разом з волонтерами. Наталія постійно телефонує і піклується про жінку, запитує про її необхідні потреби, знаходить медичних працівників, які доглядають за нею. ГО “ФЖМС” допомогає ліками, продуктами, технікою та ін.

17 липня 2018 року в Ірпінській міській раді відбулася зустріч з Міжнародним Президентом Федерації жінок за мир у всьому світі (ФЖМС) Південної Кореї Мун Лан Йонг, під час якої презентувала діяльність організації. ФЖМС з травня 1997 року має Генеральний консультативний статус в Економічній і соціальній раді ООН (ЕКОСОР), проводить форуми у штаб-квартирі ООН, об’єднуючи жінок всього світу заради створення міцних сімей, здорового суспільства і мирного світу на основі материнської любові.

Крилатий вислів Олеся Гончара «І найвища краса — це краса вірності» знайшов своє реальне втілення у Колонній залі Київської міської державної адміністрації (КМДА), де 5 липня 2018 р. відбулося вшанування  подружніх пар м. Києва, які прожили у шлюбі 45 і більше років. На культурно-мистецьку акцію «Щаслива родина – міцна Україна»до Всеукраїнського дня родини, яка організована Київським міським центром сім’ї "Родинний дім", було запрошено 16 сімейних пар зі своїми дітьми, онуками та правнуками.

21 червня 2018 року пройшов майстер-клас з правопівкульного малювання для особливих дітей в місті Одеса. З Одеською міською благодійною організацією (ОМБО) допомоги дітям з синдромом Дауна “Сонячні діти”  координатор проектів Громадської організації “Федерація жінок за мир у всьому світі” Наталія Ільїна познайомилася на заходах, де діти приймали активну участь. Ці зустрічі переросли в спільний проект.

Сторінка 1 із 16

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite