Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

15 лютого 2019 року ГО "Федерація жінок за мир у всьому світі" організувала  концерт, присвяченій Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-річчя з дня виведення військ з Афганістану.

У Національному військово-медічному клінічному центрі "Головний військовий клінічний госпіталь" зібралися військовослужбовці і воїни, для яких співали чарівні представниці Народного жіночого вокального ансамблю “Зірниця” Ольга Янушкевич і Тетяна Бондар.

До Дня Святого Миколая Громадська організація “Федерація жінок за мир у всьому світі”  прийняла участь у Різдвяному святі, який організувала директор клубу НВМКЦ "Головний військовий клінічний госпіталь" Ольга Добровольська. Свято допомогали створювати учні Київської дитячої Академії мистецтв Оболонського району, Хор Київської Православної Богословської Академії, учні Київської дитячої музичної школи №23 баяніст Микита Донченко і бандурист Ярослав Павличенко, і, звичайно, Святий Миколай.

На різдвяні свята в школі №231 Оболонського району м. Києва діти, які навчаються в інклюзивних класах, влаштували справжню  майстерню Святого Миколая.

Школяри прийняли участь у  майстер-класі "Пряникові фантазії", який організували ГО "Федерація жінок за мир у всьому світі" спільно з партнерами ГО "Щит громади" і Громадської Ради при Міністерстві юстиції України.

4-го грудня 2018 року у Київському пансіонаті ветеранів праці відбувся третій інклюзивний фестиваль “Без меж”, приурочений до Міжнародного дня людей з інвалідністю. 

"У Житомирі діє "Бабусин батальйон", силами якого за декілька минулих років для бійців було пошито понад 2,6 тисячі пар натільної білизни, багато робочих рукавиць, подушок, зв’язано безліч шкарпеток. Усе це для бійців на передовій. Раніше жінки-волонтери разом відвідували і доглядали інших людей похилого віку, та коли розпочались бойові дії на сході України, вирішили, що і самі можуть допомагати.

21 листопада 2018 року в День Гідності та Свободи у Центральному військовому клінічному госпиталі на Печерску Маргарита Довгань презентувала книгу "Шпитальні нотатки". Привітати авторку прийшли військовослужбовці і воїни АТО, які лікуються в госпіталі і стали головними героями цієї книги.

В Музеї гетьманства на Подолі за сприяння Центру Української культури та мистецтва 19 листопада відкрилася виставка робіт Заслуженого художника України Івана Черниша та майстрині декоративно-прикладного мистецтва Наталії Дмитренко “На рідній на своїй землі”...

Федерація жінок за мир у всьому світі на осінніх шкільних каникулах організувала відвідування Київського зоопарку для сімей і дітей внутрішньо переміщених осіб. Дорослі, підлітки, діти - всі обожнюють дивовижний світ природи. Він чарує, вражає, лякає і звеселяє одночасно.

Осінній яскравий теплий день 10 жовтня 2018 року. Але дідусі і бабусі замість того, щоб грітися на сонечку, їдуть до актової зали Київського пансіонату ветеранів праці. Там на сцені виступає соліст Ансамблю Прикордонних військ України Володимир Стельмах під акомпанемент піаніста Олександра Кадирова.

В третю неділю вересня у оновленому столичному парку "Перемога" біля метро "Дарниця" відбулося святкування Всенародного Дня батька.

Сторінка 1 із 17

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite