Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Жінка-берегиня: від гармонії у сім’ї до гармонії у світі

Понеділок, 20 травня 2019 11:07

13 травня 2019 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася міжнародна конференція “Жінка-берегиня: від гармонії у сім’ї до гармонії у світі”, присвячена Дню матері. Організатором заходу, в якому взяли участь понад 500 учасників, виступила Громадська організація “Федерація жінок за мир у всьому світі”.

У заході взяли участь представники громадських організацій, державних установ, видатні митці, освітяни, науковці та гості з Іспанії, Литви, Японії.

Відкрив конференцію Заслужений артист України Дмитро Андрієць зворушливими піснями "Благослови" і "Бо ти така". Із вітальним словом до присутніх звернулася голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, народний депутат України Ольга Богомолець. "Мало бути тільки мамою і мати мінімум троє дітей, коханою дружиною... Треба мати здібності, як вміти змінювати реальність навколо себе. Майбутнє нашої держави - воно в руках жінок," - наголосила пані Ольга.

Після цього зі сцени зачитали змістовне привітання з Кореї від голови міжнародної ФЖМС Юлії Мун, у якому вона закликала всіх жінок і матерів зосередитися на забезпеченні здорового і збалансованого навчання для молоді, як у сім'ях, так і в школах. Учасники конференції також побачили з екранів відеозвернення з США від Ангеліки Селле - віце-президента Федерації жінок. 

Голова Федерації жінок Іспанії Мáрсіа Де Абрєу виступила з промовою на тему: “Роль сім'ї у сприянні патріотизму серед молодого покоління”. Зокрема вона сказала: “Наша задача — побудувати світ миру, починаючи з цінностей істинної материнської любові. Однією з цілей жіночої федерації є виховання молодого покоління в дусі патріотизму. Наше бачення полягає в тому, що справжній патріот може вирости з сім'ї шанобливих дітей. Патріот - це не той, хто любить свою країну за те, що вона йому дає, а той, хто прагне служити і допомагати своїй країні заради її процвітання”. 

Заступник голови Спілки жінок України Світлана Демчак розказала, як вона пройшла шлях від домогосподарки до громадського діяча, і яким чином вона долає міжнаціональні бар’єри у своїй родині. 

Голова правління ФЖМС України Тетяна Коцеба у своїй промові зокрема сказала: “Сім’я - це вічно незмінний оплот. Проте сьогодні ми є свідками намагань змінити саму структуру сім'ї. Щойно ми затвердимо еталон сім'ї, вона більше не зміниться — ні через десять, ні через сто, ні навіть через тисячу років”.

Під час конференції відбулася урочиста церемонія нагородження дев’яти видатних жінок України званням “Жінка року” в таких номінаціях як митець, педагог, освітянин, науковець, державний діяч, багатодітна мати, громадський діяч.

Нагороди у номінації "Жінка - митець" отримали Народна артистка України, акторка кіно та театру, громадська діячка Раїса Недашківська і відомий мистецтвознавець, журналістка, художниця, громадська діячка Валентина Єфремова. 

У номінації "Жінка - науковець" відзначена інженер в галузі космічних технологій та кібернетики, чудовий педагог, художниця, письменниця і поетеса Тетяна Кудінова. У номінації “Жінка - громадський діяч” - голова ГО “Новоград-Волинська міська організація жінок" Лариса Шутова, "Жінка - державний діяч" - директор Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації в місті Боярка Ангеліна Лахтадир, “Жінка - багатодітна мати” - голова ГО «Спілка багатодітних сімей «Шанс» і мати 5-ти дітей з Почесним званням України "Мати - героїня" Наталія Бовтун.

Нагороди "Жінка - освітянин" отримали за педагогічну , наукову і активну громадську діяльність Галина Коломоєць, “Жінка – педагог” - доктор філософії у сфері музичної педагогіки, професор Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, к.п.н., заслужений діяч естрадного мистецтва України, громадська діячка Світлана Садовенко. Ще одну нагороду "Жінка-педагог" вручено члену Національної хореографічної спілки України, Відміннику освіти України, художньому керівнику відомого народного художнього колективу "Ансамбль танцю "Вітамінчики" Олені Мельник.

Музичні вітання подарували глядачам діти і молоді артисти: володар багатьох премій і переможець міжнародних і Всеукраїнських конкурсів Ансамбль танцю “Вітамінчики", також лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів, студентка інституту філології Київського університету ім. Б. Грінченка Регіна Пилипенко.

Разом з головним редактором газети “Справи сімейні” Михайлом Ільїним Тетяна Коцеба вручила нагороди преможцям дитячого конкурсу творів “Моя мама — найкраща”. Цього року ними стали вихованець «Молодіжного клубу» Будинку дитячої творчості Шевченківського району м. Києва Богдан Семенюк і учениця 3-го класу Малютянської школи Києво-Святошинського району Київської області Вероніка Приходько. Також за активну участь у конкурсі відзначені учні початкової школи № 334 м. Києва. Директору школи Світлані Солодько передано подарунок.

Приємним сюрпризом для всіх учасників стала лотерея від організаторів: троє щасливчиків отримали цінні призи. І не меншим сюрпризом наприкінці став прекрасний виступ Національного заслуженого академічного народного хору України імені Григорія Верьовки.

Схоже торгівельне обладнання

 • Нас нічого не зупинить!

  21-23 березня 2019 року в м. Києві відбувся VI Відкритий всеукраїнський фестиваль-конкурс військово-патріотичної пісні «Пам’ять серця», присвячений Дню пам’яті та примирення, вшануванню захисників Батьківщини різних поколінь. Завдяки підтримці фестивалю громадської організації "Федерація жінок за мир у всьому світі", яка багато років є партнером цього патріотичного заходу, жоден учасник не залишився без дипломів та подарунків. 

 • На спорт всією сім’єю!

  16 березня 2019 року в місті Біла Церква відбулися змагання Всеукраїнського фестивалю «Тато, мама, я — спортивна сім’я», організаторами яких є управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, комунальний заклад Білоцерківської міської ради Білоцерківський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх». Партнерами фестивалю виступили ТОВ «Металобаза Бочаров» та Громадська організація «Федерація жінок за мир у всьому світі».

 • Фестиваль"Золоті ключі" імені Василя Верховинця

  За підтримки Громадської організації  "Федерація жінок за мир у всьому світі" (ГО “ФЖМС”), Національної хореографічної спілки України, Національної всеукраїнської музичної спілки, медіа-партнерів відбувся X-й Всеукраїнський фольклорно – етнографічний фестиваль «Золоті ключі» імені Василя Верховинця.

 • Багатодітні родини шанують Тараса Шевченка

  9 березня 2019 року багатодітні родини Дарницького та Деснянського районів відмітили 205 років від дня народження Тараса Шевченка в залі Дарницької районної державної адміністрації (ДРДА). Захід провели в партнерстві Громадські організації "Федерація жінок за мир у всьому світі" (ГО "ФЖМС"), "Обійми" та "Берегиня".

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite