Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

 • МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «Роль ЖІНОК У 21 СТОЛІТТІ»

 • МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «Роль ЖІНОК У 21 СТОЛІТТІ»

 • МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «Роль ЖІНОК У 21 СТОЛІТТІ»

 • МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «Роль ЖІНОК У 21 СТОЛІТТІ»

 • МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «Роль ЖІНОК У 21 СТОЛІТТІ»

prev next

Останні новини

 • Новорічні іграшки з фетру
  У новому 2018 році громадська організація "Федерація жінок за мир у всьому світі" продовжує піклуватися про дітей, що живуть та…
 • Різдво у військовому госпіталі
  Напередодні Різдва Христова громадська організація "Федерація жінок за мир у всьому світі провела Різдвяний концерт-зустріч в Національному військово-медічному клінічному центрі…

Жінка року

 • 10-та ювілейна Міжнародна конференція «Роль жінок у 21 столітті» 2017 р.
  10-та ювілейна Міжнародна конференція «Роль жінок у 21 столітті» 2017 р.

  Зважаючи на важливу роль, яку відіграють жінки у вирішенні проблем, що  постали перед нашим суспільством у цьому столітті, ми все більше усвідомлюємо нагальну потребу нового бачення та рішучого лідерства. Саме тому 27 квітня 2017 року у Центральному будинку офіцерів Збройних сил України Громадська організація «Федерація жінок за мир у всьому світі» (ГО “ФЖМС”) спільно з Департаментом військової освіти та науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України провела 10-ту щорічну Міжнародну конференцію, присвячену Дню матері, на тему: «Роль жінок у 21 столітті».

 • Міжнародна конференція «Загальнолюдські цінності – запорука миру та злагоди у Всесвіті» 2016р.
  Міжнародна конференція «Загальнолюдські цінності – запорука миру та злагоди у Всесвіті» 2016р.

  28 квітня 2016 року Федерація жінок України вдев’яте провела міжнародну конференцію до Дня Матері, яка відбулася в чудовому та гостинному концертному залі Київського університету імені Бориса Грінченка. Близько 500 осіб з різних куточків країни стали учасниками події: представники державних установ та громадських організацій, посольств та навчальних закладів, митці, педагогі, освітяни. Підтримуючі свій міжнародний статус, конференція зібрала гостей з США, Японії, Великобританії, Австрії та Білорусії.

 • Міжнародна конференція «Жіноча чуйність та самовідданість - запорука миру» 2015р.
  Міжнародна конференція «Жіноча чуйність та самовідданість - запорука миру» 2015р.

  Є заходи після яких збагачуєшся духовно, отримуєш життєві орієнтири, відчуваєш значення споконвічних цінностей любові, добра, взаємної поваги. Саме такою була міжнародна конференція на тему «Жіноча чуйність та самовідданість – запорука миру» яку присвятили  Дню матері. Урочистості відбулися в Українському домі, на яких поєдналися декілька поколінь, представники України, Кореї, США, Японії, гості з Європи.

 • Щорічна конференція, присвячена Дню матері «Роль світової миротворчої жіночої спільноти у побудові сталого миру» 2014 р.
  Щорічна конференція, присвячена Дню матері «Роль світової миротворчої жіночої спільноти у побудові сталого миру» 2014 р.

  Напередодні Дня матері у Києві в готелі «Прем’єр Палац» відбулася VІІ щорічна Міжнародна конференція «Роль світової миротворчої жіночої спільноти у побудові сталого миру». Цьогоріч на конференції обговорювали роль жіночих організацій у поширенні цінностей істинних сімей та сприянні міжурядовій співпраці задля побудови стабільного миру. До участі у конференції прибули представники громадських організацій, державних установ, видатні митці, освітяни, науковці та іноземні гості з Європи, Японії.

Copyright © 2007-2017 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайта