Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

13 травня 2019 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася міжнародна конференція “Жінка-берегиня: від гармонії у сім’ї до гармонії у світі”, присвячена Дню матері. Організатором заходу, в якому взяли участь понад 500 учасників, виступила Громадська організація “Федерація жінок за мир у всьому світі”.

У заході взяли участь представники громадських організацій, державних установ, видатні митці, освітяни, науковці та гості з Іспанії, Литви, Японії.

Відкрив конференцію Заслужений артист України Дмитро Андрієць зворушливими піснями "Благослови" і "Бо ти така". Із вітальним словом до присутніх звернулася голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, народний депутат України Ольга Богомолець. "Мало бути тільки мамою і мати мінімум троє дітей, коханою дружиною... Треба мати здібності, як вміти змінювати реальність навколо себе. Майбутнє нашої держави - воно в руках жінок," - наголосила пані Ольга.

Після цього зі сцени зачитали змістовне привітання з Кореї від голови міжнародної ФЖМС Юлії Мун, у якому вона закликала всіх жінок і матерів зосередитися на забезпеченні здорового і збалансованого навчання для молоді, як у сім'ях, так і в школах. Учасники конференції також побачили з екранів відеозвернення з США від Ангеліки Селле - віце-президента Федерації жінок. 

Голова Федерації жінок Іспанії Мáрсіа Де Абрєу виступила з промовою на тему: “Роль сім'ї у сприянні патріотизму серед молодого покоління”. Зокрема вона сказала: “Наша задача — побудувати світ миру, починаючи з цінностей істинної материнської любові. Однією з цілей жіночої федерації є виховання молодого покоління в дусі патріотизму. Наше бачення полягає в тому, що справжній патріот може вирости з сім'ї шанобливих дітей. Патріот - це не той, хто любить свою країну за те, що вона йому дає, а той, хто прагне служити і допомагати своїй країні заради її процвітання”. 

Заступник голови Спілки жінок України Світлана Демчак розказала, як вона пройшла шлях від домогосподарки до громадського діяча, і яким чином вона долає міжнаціональні бар’єри у своїй родині. 

Голова правління ФЖМС України Тетяна Коцеба у своїй промові зокрема сказала: “Сім’я - це вічно незмінний оплот. Проте сьогодні ми є свідками намагань змінити саму структуру сім'ї. Щойно ми затвердимо еталон сім'ї, вона більше не зміниться — ні через десять, ні через сто, ні навіть через тисячу років”.

Під час конференції відбулася урочиста церемонія нагородження дев’яти видатних жінок України званням “Жінка року” в таких номінаціях як митець, педагог, освітянин, науковець, державний діяч, багатодітна мати, громадський діяч.

Нагороди у номінації "Жінка - митець" отримали Народна артистка України, акторка кіно та театру, громадська діячка Раїса Недашківська і відомий мистецтвознавець, журналістка, художниця, громадська діячка Валентина Єфремова.

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite