Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

ІV Всеукраїнський фестиваль-конкурс військово-патріотичної пісні «Пам’ять серця»

Субота, 25 березня 2017 17:41

ІV Всеукраїнський фестиваль-конкурс військово-патріотичної пісні «Пам’ять серця», присвячений Дню Пам’яті та Примирення і вшанування захисників Батьківщини різних поколінь, урочисто відкрився 23 березня 2017 року у Київському військовому ліцеї (КВЛ) імені Івана Богуна. У рамках фестивалю-конкурсу відбулася прес-конференція для представників засобів масової інформації, на якій жваво обговорювали питання військово-патріотичного виховання молоді Україні.Участь у заході взяли військові ліцеїсти, вихованці козацьких та кадетських класів, учні навчальних та позашкільних закладів України, діти військовослужбовців та учасників АТО. З 23 по 24 березня учасники не тільки змагалися в виконанні пісень, але також відвідували КВЛ ім. І. Богуна і заклади культури та мистецтва міста Києва, де мали змогу познайомитися з історією України та цікавими людьми.

Заключний гала-концерт за участі відомих українських виконавців та нагородження переможців і лауреатів ІV Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу відбувся 25 березня в Центральному Будинку офіцерів Збройних Сил України. Журі фестивалю-конкурсу на чолі з Народною артисткою України Наталією Шелепницькою, до складу якого увійшли Заслужені артистки України, відомі діячі культури та мистецтв України, поети-піснярі, громадські діячі, провели урочисту церемонію нагородження переможців з врученням призів. Також всі учасники були відмічені почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, Міністерства Оборони України.

Дуже дякуємо організаторам заходу: голові оргкомітету - директору Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства Оборони України, генерал-майору Миколі Садовському; співголові оргкомітету - завідуючій організаційно-масового відділу Будинку дитячої творчості Шевченківського району м. Києва, Відміннику освіти України Тамарі Котелі; заступнику голови оргкомітету - начальнику КВЛ ім. І. Богуна, генерал-майору, Герою України Ігорю Гордійчуку. Фестиваль підтримали державні установи, народні депутати, діячі культури та мистецтва, громадські організації, серед яких були представники ГО “Федерація жінок за мир у всьому світі” на чолі з головою правління Тетяною Коцебою.

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite