Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Акрилове чудо

П'ятниця, 30 червня 2017 12:25

Ідея провести майстер-клас акрилом для дітей вимушених переселенців виникла після того, як я поспілкувалася зі своєю знайомою художницею Тетяною. Дізнавшись, що зараз дуже популярні навчальні заняття акриловими фарбами не лише для дітей, але і для дорослих, я подумала, чом би нам не спробувати провести уроки живопису для дітей, які найбільше потребують такої терапії?

Відвідуючи сім’ї вимушених переселенців, нерідко чула, наскільки важлива для них допомога психолога, психоте­ра­певта. Багато хто з них пережив нелегкі часи, пов’язані з переїздом зі свого рідного міста, коли практично доводилося втікати зі своїх домівок, залишивши звичне оточення. І така «подорож» часто супроводжувалася сильним стресом.
Ми звернулися до наших друзів і партнерів — «Всеукраїнської організації у справах вимушених переселенців», яким дуже сподобалася ідея провести майстер-клас з акриловими фарбами. І відтоді нами проведено п’ять таких занять з творчості. Нашими сенсеями були: Тетяна Савушкіна, Ганна Костюк і Руслана.
На майстер-класи приходять діти від 8 до 12 років, деякі з них вже займалися в арт-студіях. Але всіх приваблює вивчення нових методів живопису акриловими фарбами. Спеціально для цього проекту нами придбано мольберти, полотна і акрилові фарби. На майстер-класах побували більше 70 дітей. Наші художники-волонтери також визнають велику силу цього виду мистецтва. Вони зізнаються, що від спілкування з дітьми самі отримують великий заряд енергії.
Організувати цей проект стало можливим завдяки підтримці Міжнародної організації Global Giving, яка по всьому світу збирає кошти і є спонсором різних проектів допомоги дітям. Можливо, це і не так багато, але хочеться сподіватися, що цим дітям ми змогли передати частинку свого серця! 

Наталія Ільїна

acril1

acril2

acril3

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite