Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Обійми друзів своїм серцем!

Середа, 14 лютого 2018 13:40

На день святого Валентина ми вже звикли, що вітаємо не тільки коханих, а й усіх близьких, рідних та друзів. Тож 12 лютого ми відвідали наших друзів у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей та сім’ї Київської міської ради (КМДА) на цей раз з “сердечним” майстер-класом.

Координатор проектів Громадської організації “Федерація жінок за мир у всьому світі” (ГО "ФЖМС") Гаріфулліна Реґіна підготувала заготівки сердечок з ручками, які діти заповнювали наповнювачем, зашивали нитками і приклеювали до ручок гарячим клеєм липучки. Кожна дитина за допомогою своїх вихователів або волонтерів  ГО "ФЖМС" Юлії Шитової та Наталії Ільїної зробила собі сердечко-обнімашку, а один хлопчик зробив навіть декілька сердечок для своїх друзів.

Наприкінці заходу до дітей прийшли гості з подарунками від учнів 2 “Б” класу ЗОШ № 138 Шевченківського району м. Києва, які своїми руками зробили будиночки щастя. Їх вручили дітям автор проектів “Сад Любові та Радості України - країни Здійснення Мрій” і “Обдаровані діти: хто вони?” Наталія Веселицька та Голова Асоціації художників-чорнобильців НСХУ Юрій Дрюченко. Більше можна дізнатися тут: http://slir.masterdesant.com/krugliy-stil-mist-yednannya-krayina-zdiysnennya-mriy/ 

Дуже дякуємо всім за підтримку! Це дуже цінно, коли ми можемо обійняти один одного своїм серцем!

 

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite