Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Акрилове чудо на березі Дніпра

Середа, 13 червня 2018 08:31

 

 8 червня 2018 року відбувся майстер-клас «Акрилове чудо» для дітей, батьки яких перебували в АТО, і для дітей внутрішньо-переміщених осіб, який спільно організували громадські організації (ГО) “Федерація жінок за мир у всьому світі” і “Україна.Воля.Життя”.

Майстер-клас для дітей проводив лауреат міжнародної премії ім. Г.С. Сковороди, член Національной спілки художників України, доцент кафедри рисунка, живопису та скульптури видавничого-поліграфічного інституту НТУУ ( "КПІ") Іван Черниш. Йому допомагали Наталія Дмитрієнко, лауреат Міжнародної літературно-мистецької премії ім.Миколи Сінгаївського, майстер декоративно-прикладного мистецтва, і художник Олена Вишневська.

На мальовничому березі Дніпра діти разом з мамами та бабусями освоювали навички малювання акриловими фарбами. Після майстер-класу всі мали змогу кататися на човні, стріляти з лука, купатися в теплої річці і відпочивати.

Дякуємо всім волонтерам та партнерам, які допомогли в організації проекту! Особливу вдячність висловлюємо нашему Міжнародному партнеру Global Giving https://www.globalgiving.org/.

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite