Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Майстер-клас з правопівкульного малювання для особливих дітей в місті Одеса

Четвер, 28 червня 2018 15:13

21 червня 2018 року громадська організація “Федерація жінок за мир у всьому світі” (ГО "ФЖМС") спільно з Одеською міською благодійною організацією (ОМБО) допомоги дітям з синдромом Дауна “Сонячні діти” організувала майстер-клас з правопівкульного малювання для особливих дітей в місті Одеса.

Діти малювали гуаш’ю картину "Літній день" по особливій методиці, яка заснована на теорії американського невролога і лауреата Нобелівської премії Роджера Сперрі. Згідно з неї розвивається права півкуля мозку людини, яка відповідає за творчість, інтуїцію. Діти спробували намалювати небо, сонце, травичку, квіти. У кожного юного майстра вийшла своя неповторна картина з найрізноманітнішими емоціями.

З представниками ОМБО координатор проектів ГО "ФЖМС" Наталія Ільїна познайомилася на заходах, де ці особливі діти приймали активну участь. Ці зустрічі переросли в спільний проект. Завдяки великому вкладу і громадської активності батьків діти мають можливість розвивати свої таланти. Вони зі своїми чудовими творчими номерами відвідують різні куточки України.

Ці сонячні промінчики дарують багато натхнення та сил кожному, хто зустрічається з ними. Нехай тепло їх душ зможе навчити цінити кожну мить нашого життя!

 

 

 

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite