Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Майстерня Святого Миколая в школі №231

Вівторок, 18 грудня 2018 10:23

На різдвяні свята в школі №231 Оболонського району м. Києва діти, які навчаються в інклюзивних класах, влаштували справжню  майстерню Святого Миколая.

Школяри взяли участь у  майстер-класі "Пряникові фантазії", який організували ГО "Федерація жінок за мир у всьому світі" спільно з партнерами ГО "Щит громади" і Громадської Ради при Міністерстві юстиції України.

Чудова майстриня-волонтер Наталія Максимова спекла до новорічного свята милі прянички-свинки, ялинки та ведмедики.  Директор школи Світла Олена побажала всім успішної роботи.

Розпис пряників викликала позитивні емоції і захоплення у дітей, які не хотіли зупинятися. Серед них були діти з особливими потребами, внутрішньо-переміщені особи, діти, які потребують додаткового або тимчасового захисту, мають різні захворювання.

Після закінчення роботи організатори заходу запропонували всім школярам за бажаннями передати частину розфарбованих пряників пораненим бійцям в НВМКЦ «Головний військовий клінічний госпіталь». Діти з великою радістю погодилися і передали близько 40 виробів для своїх захисників.

Федерація жінок висловлює подяку та щиру повагу нашим міжнародним партнерам Global Giving https://www.globalgiving.org/, які підтримують нас у реалізіації проектів допомоги вимушеним переселенцям та учасникам АТО.

Патріотичне ставлення молодого покоління надихає на нові проекти добра та миру, які потрібні суспільству!

 

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite