Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Нас нічого не зупинить!

Середа, 27 березня 2019 10:22

21-23 березня 2019 року в м. Києві відбувся VI Відкритий всеукраїнський фестиваль-конкурс військово-патріотичної пісні «Пам’ять серця», присвячений Дню пам’яті та примирення, вшануванню захисників Батьківщини різних поколінь. Завдяки підтримці фестивалю громадської організації "Федерація жінок за мир у всьому світі", яка багато років є партнером цього патріотичного заходу, жоден учасник не залишився без дипломів та подарунків. 

Учасники фестивалю-конкурсу - вихованці військових ліцеїв, ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, козацьких та кадетських класів, учні навчальних та позашкільних закладів з різних регіонів України, діти вимушених переселенців, військовослужбовців та учасників АТО та ООС. 

До складу журі увійшли народні та заслужені артисти України, поети, викладачі провідних українських мистецьких закладів, відомі діячі культури та мистецтв України, громадські діячі. 

Наставниця одного з учасників потім в соціальних мережах виразила вдячність організаторам цього фестивалю-конкурсу: "...Наші діти співають патріотичні пісні! Ви не уявляєте, як це круто! Дівчата, хлопці - це неймовірно чіпляє за душу! Вони співають не формально, а по - справжньому! В нас є майбутнє! І на останок! Дуже рекомендую підтримати цей проект і надалі! Без минулого немає майбутнього! Дякую за досвід та за враження!"

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite