Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Культурно-мистецька акція «Добрими ділами славлять діти Миколая»

Понеділок, 24 грудня 2018 09:04

До дня Святого Миколая Громадська організація "Федерація жінок за мир у всьому світі" (ГО "ФЖМС") активно долучилася до культурно-мистецької акції «Добрими ділами славлять діти Миколая», яка відбулася  для дітей з багатодітних родин м. Києва 19 грудня 2018 року в Колонній залі Київської міської державної адміністрації (КМДА). Організували захід Київський міський центр сім’ї «Родинний дім» за підтримки Служби у справах дітей та сім’ї виконавчого органу КМДА та партнерів.

 Мета заходу - підняття іміджу сім’ї, популяризація українських звичаїв і традицій, формування родинної культури відпочинку, привернення уваги громадськості до питань багатодітної сім’ї. 

На початку свята діти брали участь в творчих майстер-класах, де робили листівки до Святого Миколая. Волонтери ГО "ФЖМС" провели майстер-клас по  виготовленню родинних оберігів «Птахі щастя». 

Концертну програму влаштували лауреати вокальних конкурсів студенти Вокальної академії Олександра Пономарьова, Заслужений артист України Володимир Трач, Зразковий дитячий хоровий колектив «Тавричаночка» та танцювальний колектив «Забава». Учасники свята приймали участь в інтерактивній грі зі "Святим Миколаєм" та лотереї від Сімейного парку розваг «ГАЛАКТИКА».

Наприкінці заходу кожна дитина отримала солодкий подарунок різдвяний пряник «Миколайчик». 

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite