Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Майстер-клас по живопису для дітей внутрішньо-переміщених сімей

Середа, 12 червня 2019 13:59

12 червня 2019 року ГО "Федерація жінок за мир у всьому світі" (ФЖМС) організувала на літніх канікулах для дітей з сімей внутрішньо-переміщених осіб майстер-клас по живопису. Проект відбувся спільно з Українським фондом культури, який надав для юних митців простору прохолодну білу залу.  Для проведення майстер-класу ГО "ФЖМС" запросила чарівну художницю Венеру Сабирову.

Більше про неї та її сонячну майстерню на сайті: www.venerasabirova.com.ua.

На холстах з мольбертами діти гуашью малювали літо, свій настрій, свої мрії. Волонтери Федерації жінок допомагали дітям в процесі малювання. Кожна дитина мала змогу отримати поради від професійної художниці. Майстер-клас затягнувся, бо юні майстри бажали найкраще завершити свої роботи. Творчий процес неможливо було обірвати, тому організатори пішли назустріч. Любов до краси не треба зупиняти, бо це формує в дітях мир, гармонію, добро. Саме такі загальнолюдські цінності ми хочемо передавати нашим майбутнім поколінням. Нехай вони не повторюють помилки дорослих і зможуть побудувати мир у всьому світі!

Федерація жінок висловлює вдячність за підтримку в проведенні проекту Міжнародній організації Global Giving https://www.globalgiving.org/.

 

 

 

  

 

  

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite