Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Гала-концерт "Сонячний каштанчик"

П'ятниця, 05 червня 2015 17:00

До Міжнародного Дня захисту дітей та Дня Києва відбувся гала-концерт 5-го Міжнародного благодійного фестивалю дитячо-юнацької творчості "Сонячний каштанчик", організований дитячим ансамблем танцю "Вітамінчики" за підтримки Міністерства культури України, Міністерства освіти і науки, Київської міської державної адміністрації.

І радісно сонце танцювало... 1-го червня на Софійській площі столиці було спекотним не тільки сонце!

Спочатку всі учасники були нагороджені грамотами та дипломами від оргкомітету фестивалю та Федерації жінок за мир у всьому світі. Потім були виступи 25 творчих колективів зі всіх куточків України, а також із зарубіжжя.

Танці були такими захоплюючими та спекотними, що заряджали своєю енергією кожного глядача: барвистість і завзятість дитячого Ансамблю танцю "Вітамінчики" (м.Київ), сила і професіоналізм Державного ансамблю пісні та танцю "Аджарія" (м.Батумі, Грузія), колорит і майстерність ансамблю естрадного танцю "Еліт" (м. Чернігів) та інші. Дуже радісно було дивитися, як маленькі глядачі з вогниками в очах спостерігали за танцюристами. Адже так вони теж розвивають свою духовність. А наші діти - це майбутнє нашої країни та світу!

Бажаємо всім енергійного літа і творчого настрою!

zolotyi02

zolotyi03

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite