Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Участь в конкурсі "Світ без насильства очима дітей"

П'ятниця, 13 грудня 2019 13:33

 Громадська організація "Федерація жінок за мир у всьому світі" (ГО ФЖМС) в рамках відзначення Міжнародної акції "16 днів проти гендерного насильства" як постійний партнер заходу взяла участь у проведенні міського конкурсу дитячого малюнку "Світ без насильства очима дітей".

До участі в конкурсі долучилися навчальні заклади, заклади позашкільної освіти та гуртки, громадські організації.


Голова Правління ГО "ФЖМС" Тетяна Коцеба взяла участь у засіданні конкурсного жюрі на чолі з деканом факультету дизайну Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука, членом спілки архітекторів України Петром Добровольським. Жюрі оцінювало та обирало переможців серед 500 дитячих робіт.  


10 грудня 2019 року в Колонній залі Київської міської державної ради відбулася церемонія нагородження найкреативніших юних митців.


Переможцям конкурсу  урочисто були вручені  дипломи  Київського міського центру сім'ї «Родинний дім» та призи від партнерів конкурсу, серед яких Федерація жінок. Тетяна Коцеба разом з партнерами вітала дітей з перемогами.


Учасники заходу взяли участь у розіграші святкової лотереї, святковому концерті та майстер-классах, які відбулися перед початком урочистої програми. Волонтери ГО "ФЖМС" разом з дітьми виготовляли закладки для книжок у вигляді веселих мишенят та ялинок.  

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite