Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Культурно-просвітницька діяльність

Федерація проводить конференції та круглі столи з метою обговорення важливих питань, що торкаються сім’ї, материнства, виховання дітей та інших суспільно-важливих тем у співпраці з державними структурами, такими як Київський міський центр сім’ї «Родинний дім», Житомирська міська адміністрація, Міністерство оборони.

Члени ФЖМС вірять, що гармонія у суспільстві з’явиться тоді, коли ми усі побудуємо міцні сім’ї, засновані на вічних цінностях. Це не короткочасне завдання, а проект національного масштабу, що потребує концентрації зусиль державних і громадських організацій.

В останній день липня 2020 року Громадська організація “Федерація жінок за мир у всьому світі” взяла участь в інформаційно-просвітницькій зустрічі «Громадський діалог». Захід відбувся у Музеї Шолом-Алейхема в рамках виставки творчих робіт в’язнів “Мистецтво крізь мури”.

16 липня 2020 року в серці столиці України у гостинних стінах Музею Шолом-Алейхема координатори проектів Громадської організації “Федерація жінок за мир у всьому світі” взяли участь в урочистому відкритті виставки творчих робіт в’язнів «Мистецтво крізь мури».

До відзначення Всесвітнього Дня біженців 22 червня 2020 року ГО "Федерація жінок за мир у всьому світі" організувала Всеукраїнську онлайн-зустріч на тему "Вимушене переселення - життя спочатку". 

Діяльність Громадської організації "Федерація жінок за мир у всьому світі" продовжується...

Громадська організація "Федерація жінок за мир у всьому світі" (ГО "ФЖМС") взяла участь в організації благодійного заходу для багатодітних мам Києва "Я - жінка, я просто ЖІНКА", який відбувся 4 березня 2020 року у Київській міській державній адміністрації .

На заході перебувало 300 учасників, серед них більше 60 мам, які народили від п'яти дітей та більше, а також жінки, які взяли на виховання або усиновили від десяти дітей та більше.

1 березня ГО "Федерація жінок за мир у всьому світі" запросила багатодітні сім'ї з ГО "Київське міське об'єднання організацій багатодітних" на безкоштовне медичне обстеження.

ГО ФЖМС на чолі з головою правління Тетяною Коцебою 1 березня 2020 року відсвяткували Масляну на Долобецькому острові в Гідропарку.

7 січня 2020 року ГО "Федерація жінок за мир у всьому світі" долучилася до проведення щорічної Всеукраїнської благодійної акції "Різдвяна ялинка янгола" у підтримку дітей з вразливих верств населення. В акції взяли участь 70 дітей віком від 5 до 15 років з родин внутрішньо переміщених осіб, багатодітних родин, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей, батьки яких перебувають у місцях позбавлення волі.

До новорічних свят ГО "Федерація жінок за мир у всьому світі" організувала захід для багатодітних родин міста Києва, серед яких перебували також вимушено переселені особи, неповні та малозабезпечені сім'ї.

В День Святого Миколая відбувся камерний вечір українських колядок і різдвяних пісень "Коляда іде!". Поціновувачі справжнього мистецтва, серед яких ГО "Федерація жінок за мир у всьому світі", отримали незабутні враження від концерту.

Сторінка 1 із 8

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite