Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

День батька

Понеділок, 19 вересня 2016 10:45

 

В самому серці Києва на Хрещатику 18 вересня 2016 року Федерація жінок за мир у всьому світі (ФЖМС) долучилася до святкування Всенародного День батька, який був організований Міжнародним центром батьківства в партнерстві з Київською міською державною адміністрацією. Хрещатик перетворився на вулицю цікавих розваг для дітей та їхніх татусів, на яку зібралися тисячи киян. ФЖМС провела майстер-клас з написання листа татові в оригінальній коробочці.

 

Від Мінсоцполітики участь у заході взяв заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Устименко. У вступному слові Сергій Устименко привітав усіх присутніх зі святом та наголосив на важливості ролі батька у вихованні дітей. «Законом визначено, що утримання дитини є рівним обов’язком матері і батька. Участь батька у вихованні та догляді за дитиною дозволяє жінці у повній мірі реалізувати себе в роботі та надає можливість дитині отримати повноцінне виховання», - зазначив заступник Міністра.

Кращих батьків відзначили подяками від КМДА, які вручив начальник Служби у справах дітей та сім’ї Валерій Танцюра. Дуже приємно було бачити, як на сцену виходив наш волонтер Александр Климчук, батько чотирьох дітей, який підтримує діяльність ФЖМС, надаючи транспортні послуги для організації різних проєктів. За активну громадську позицію, досягнення високої майстерності у вихованні підростаючого покоління він отримав почесну грамоту.

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite