Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

День миру у м.Березань

Четвер, 17 листопада 2016 14:51

Відзначаючи Міжнародний день миру, встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї  ООН в 1982 році, в місті Березань Київської області провели перший Урок миру, на який запросили  Федерацію жінок за мир у всьому світі (ФЖМС). Святкування  проходило в Березанському міському будинку культури для учнів старших класів загальноосвітніх начальних закладів та Березанського професійного аграрного ліцею.


В фойе будинку культури всіх учнів та гостей очікувала виставка відомого українського художника Володимира Шпака. Також учасник бойових дій Ян Апріль подарував пісні, котрі своєю глибиною зачепили  душу кожного слухача.
На головній сцені багато  говорилося про те, що треба робити для встановлення миру. Голова правління ФЖМС Тетяна Коцеба також ділилася своїм величезним досвідом: “Все починається з нашої душі, як відчуває себе дитина в своєї родині, комфортно їй чи ні... Все це ми виносимо за межі нашої родини в суспільство, в нашу країну, в наше місто і у Всесвіт. Ми повинні почати з себе, щоб нести мир, любов, комфорт!"
На завершення заходу березанські учні подарували гостям лелек, зроблених з паперу техніці оригамі — символ миру, сімейного благополуччя, щастя, любові до батьківщини.

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite