Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Співпраця з МГО «Федерація всесвітнього миру»

Вівторок, 08 листопада 2016 14:35

Продовжуючи співпрацю з партнерськими організаціями та навчальними закладами, ФЖМС відвідала 8.11.2016 Ірпінський економічний коледж, який є підрозділом Національного університету біоресурсів і природокористування України. В конференц-залі для педагогічного колективу та активу студентів коледжу була проведена презентація МГО «Федерація всесвітнього миру» (ФВМ) головою правління  Михайло Ільїним.


Відео-презентація показала основні напрямки діяльності ФВМ: проекти «Школа миру» і «Спорт заради миру», нагородження Послів миру та проведення різних заходів, які допомагають пропагувати  учасникам культуру миру, встановлювати універсальні цінності людства. Запрошення до співпраці та сприянню в розвитку миротворчої культури української молоді сердечно було прийнято учасниками цього заходу.

Особливий музичний подарунок для всіх зробили Народний артист України, Посол миру, голова ГО «Азербайджанський культурний центр ім. Муслима Магомаєва» Гурбан Аббасов і актриса, співачка, інспектор пост-шоу «Страсті за Ревізором» Наталія Кудряшова. Вони щиро виконали пісні зі свого улюбленого репертуару.  В ту мить всі слухачі були зачаровані красою та силою прекрасного мистецтва, яке звучало в звичайному конференц-залі!

Величезну подяку гостям від всіх висловив директор коледжу Михайлов Сергій Іванович, заслужений працівник освіти України, кандидат економічних наук, та запросив усіх для подальшої співпраці.

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite