Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Жінки, мир, безпека

Понеділок, 28 листопада 2016 15:34

В рамках виконання резолюції Ради Безпеки ООН № 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року та Всеукраїнської акції «16 днів проти ґендерного насильства» в Колонній залі Київської міської державної адміністрації (КМДА) була проведена акція «Сьогодні - просто дівчата, завтра - миротворниці!», на яку зібралися дівчата з різних навчальних закладів м. Києва. Головна мета – привернути увагу влади і громадськості до проблем дівчат і жінок у різних сферах діяльності.


Захід успішно пройшов завдяки підтримці Служби у справах дітей та сім'ї КМДА, КМЦС «Родинний дім», громадських організацій МГО «Школа Рівних Можливостей», ВМГО «Національна організація скаутів України», МГО «Федерація жінок за мир в усьому світі», ВГО “Громадська Ліга Україна-НАТО», МГО “МОЗІРОН” та інших партнерів.

«Ця громадська дівоча акція є першим кроком у проведенні широкої інформаційної кампанії, яка в подальшому відбудеться в усіх районах Києва. Дівчата-учасниці «примірятимуть» на себе ролі жінок у різних сферах діяльності: політиці, військовій справі, волонтерській, міжнародній і правозахисній діяльності, в поліції, журналістиці та роботі з молоддю, щоб зрозуміти основні завдання, механізми вирішення питань рівності та справедливості, власної участі у миротворчих процесах», – сказала Ганна Старостенко, заступник голови КМДА, відкриваючи цей захід.

Всі учасниці були розділені на 8 секцій, в кожної з них були гості - експерти, яких представляли жінки-професіонали своєї сфери діяльності.

В секції “жінка-політик” експертом виступила Ганна Старостенко, депутат Київради (КМДА);

 

“жінка-дипломат” - Галина Науменко, експерт з протоколу;

 

“жінка-спеціаліст з ґендерних питань” - Любов Глєбова, член ВГО “Громадська Ліга Україна-НАТО”;

“жінка-волонтер” - Тетяна Устінова, консультант Міжнародного жіночого правозахистного центру “Ла Страда-Україна”;

“жінка-громадський діяч” - Катерина Сергеєва, асистент проектів ВГЦ “Волонтер”; “жінка-експерт з рівних можливостей” - Ірина Коченкова, засновник та виконавчий директор МГО “Школа Рівних Можливостей”; “жінка-професійний військовий” - Наталія Дубчак, майор Збройних Сил України у відставці; “жінка-громадянська освіта” - Ярослава Колобова, директор Київського міського центру соціальних служб для сімей, дітей і молоді.
Спілкуючись з відомими жінками-професіоналами дівчата формулювали і потім презентували основні завдання, над якими треба працювати для вирішення питань в різних сферах діяльності. Кожна секція виконала колаж, в якому вони відобразили своє бачення професії жінок-експертів. Окремо працювала секція “Преса”, організовану Інформаційно-творчим агенством “Юн-прес” Київського палацу дітей та юнацтва, завданням якої було отримати інтерв’ю у гостей. Ґендерний інтерактивний театр “Школи рівних можливостей” виступив з виставою «Їхнє життя змінила війна». Захід пройшов дуже активно.

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite