Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Візит у Чернігівську жіночу колонію

Субота, 12 листопада 2016 16:00

Тюремна реформа розпочалась рішуче, коли Кабінетом Міністрів 18.05.2016 була прийнята постанова по ліквідації Державної пенітенціарної служби, а її повноваження передані Міністерству юстиції. Таку реформу проводять з метою створення системи апробації, яка широко практикується на Заході, – це альтернатива покарання, а також можливість звільнення засудженого, якщо він демонструє гарантоване виправлення. Як результат, пенітенціарна система повинна стати більш гуманною та індивідуалізованою, але таку думку підтримують далеко не всі експерти.

Щоб більше відчути ці проблеми нашого суспільстві, які нам треба вирішувати разом, 12 листопада 2016 року в Чернігівської виправної колонії (ВК) № 44 відбувся захід, який започаткував реалізацію соціально-культурного проекту «Мистецтво бути жінкою!». Цей проект ініціювала ГО «Союз"Золотий Вік України”» спільно з МГО «Федерація жінок за мир у всьому світі» (ФЖМС). Мета проекту є привернення уваги суспільства до проблем соціалізації засуджених жінок, профілактика злочинності та рецидивної злочинності.

Спочатку адміністрація колонії провела для всіх гостей екскурсію, щоб ознайомити з умовами проживання засуджених жінок.


Потім всі відвідали будинок дитини, створений на території ВК згідно з україно-швейцарським проектом «Жінки та матері з дітьми у в'язницях». Затишні житлові кімнати і цікаві ігрові зали, няні та медперсонал, що піклуються про дітей. На момент відвідання одна з засуджених народила дитину. Волонтери допомогли з підгузками. Діти до 3 років знаходяться в ВК і отримують право бути з мамою.


Потім відбулася творча зустріч з засудженими жінками, яку відкрила вітальним словом Коцеба Тетяна - голова правління МГО ФЖМС.

Презентували проект «Мистецтво бути жінкою!» та розповіли про його цілі Баранова Яна - президент ГО “Союз «Золотий Вік України» і Каріна Гарбузенко - директор по проектам. Також виступила Грабовенко Людмила - заступник головного редактора «Справи сімейні», представив свою унікальну колекцію українських хусток-оберегів.


Радісно всіх привітала яскравими авторськими піснями Медведєва Алла - учасниця проекту «Х-фактор-7».

Жінки колонії теж приготувалися і виступили для гостей зі своїми пісенними номерами. Наприкінці зустрічі для всіх жінок запропонували загадати бажання на хустці. Одразу ціла черга встала до неї. Це ще раз підтверджує, що в глибині душі кожна жінка бажає бути найкращою та сподівається на світле майбутнє.

Висловлюємо велику вдячність президенту ГО «Союз "Золотий Вік України”» Яні Барановій за запрошення до співпраці у соціальному проекті «Містецство бути жінкою!», а також адміністрації Чернігівської ВК № 44 за співпрацю і організацію заходу!


Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite