Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Захід у гімназії "Міленіум" м.Києва

Понеділок, 13 березня 2017 12:13

В гімназії «Міленіум» № 318 Солом’янського району м. Києва в День Святого Валентина відбувся захід, який ініціювала МГО “Школа Рівних Можливостей” в рамках виконання проекту резолюції Ради Безпеки ООН №1325 «Жінки. Мир. Безпека». Учні старших класів разом з провідними експертами розбиралися в питаннях миротворчості.

Шановними експертами виступили директор Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ярослава Колобова, директор Київського міського центру сім’ї «Родинний дім» Галина Козлова, заступник генерального директора видавничого дому «Справи сімейні» Людмила Грабовенко, член правління Національної Ради жінок України Тетяна Тарасова, голова правління ГО «Федерація жінок за мир у всьому світі» Тетяна Коцеба. У заході взяли участь також представники партнерських громадських організацій з Києва, Дніпра, Мелітополя, Маріуполя, Костянтинівки, Краматорська, Золотоноші.
Після обговорення питань миротворчості учасники театру Школи Рівних Можливостей показали виставу “Вечір, який змінив усе”, яка висвітлила трагедії людей, зокрема жінок та дітей, які не захищені під час військових конфліктів. Кінець вистави передбачає подальший пошук позитивного виходу зі складної життєвої ситуації, в якої опиняються головні героїні.
Після заходу вчителі та учні гімназії “Міленіум” на чолі з директором Іриною Сидоренко передали допомогу для поранених військовослужбовців до київського головного військового госпіталю з побажаннями здоров’я і миру.

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite