Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Акція до свята Христового Воскресіння

Субота, 15 квітня 2017 17:20

Напередодні Великодня 15 квітня 2017 року у парку ім. І.П.Котляревського відбулась благодійна акція “Великодні дзвони - радісне відлуння Воскресіння”. Таку акцію для малозабезпечених киян щорічно з дня свого заснування проводить Міжнародний благодійний фонд Святої Марії на чолі з президентом Ганною Василівною Матіко-Бубновою.

Пані Ганна привітала всіх зі святом Христового Воскресіння, подякувала добрим і чуйним людям, які будучи небайдужими до своїх ближніх, допомогли провести цей захід. Тетяна Коцеба, голова правління громадської організації “Федерація жінок за мир у всьому світі” (ГО “ФЖМС”), також щиро привітала присутніх з Великоднем та побажала зберігати добро та любов у своїх серцях до рідних, колег, друзів та людства в цілому.

Дорослим та дітям, які прийшли на захід, волонтери фонду вручили Великодні подарунки - паски з яскравими рушничками, які після молитовного співання Церковного хору протоієрей Свято-Макаріївського Храму Анатолій Затовський окропив святою водою. Ще одним подарунком для душі став святковий концерт. Сонце виходячи з-за хмар зігрівало всіх присутніх на святі та раділо разом з ними в цей день.

Свято проводилося за сприяння голови правління ПАТ “Райффайзен Банк Аваль” Володимира Лавренчука, директора музею “Духовні скарби України” та мецената Ігоря Пономарчука, генерального директора ТОВ “Інвестиційно-будівельна компанія” Ігоря Яків’юка, директора ТОВ “Столичний” Ірини Мариніної, директора ТОВ “Юний техник” Василя Шуліка, директора Київського міського центру по роботі з жінками Віри Міленко, голови правління ГО “ФЖМС” Тетяни Коцеба.

Дуже дякуємо Ганні Василівні за можливість приймати участь у такій доброчинній акції!

 2017.04.15 Holy Maria Foundation33

 

2017.04.15 Holy Maria Foundation63

 

2017.04.15 Holy Maria Foundation66

 

 

2017.04.15 Holy Maria Foundation 47

 

 

2017.04.15 Holy Maria Foundation40

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite