Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Круглий стіл “Молодь, мир та безпека” у Київському університеті ім. Б. Грінченка

Понеділок, 24 квітня 2017 18:01

Радою безпеки ООН 9 грудня 2015 року була прийнята Резолюція 2250 «Молодь, мир та безпека». Це перша резолюція, яка стосується ролі молоді в питаннях миру та безпеки, а також у визнанні позитивної ролі молоді у вирішенні конфліктів. Дотримуючись Резолюції 2250, за ініціативи Громадської організації “Федерація жінок за мир у всьому світі” (ГО “ФЖМС”) разом з Київським університетом ім. Б. Грінченка 24 квітня 2017 року відбувся круглий стіл “Молодь, мир та безпека”.


Захід розпочався з музичного вітання “Червона калина”, пісню виконали заслужений артист України Віктор Тетеря і студент IV курсу Інституту мистецтв Київського університету ім. Б. Грінченка Владислав Федоров під акомпанемент фортепіано. Всіх учасників круглого столу привітали проректори Університету Наталія Віннікова і Таїсія Бєлофастова, а також голова Правління ГО “ФЖМС” Тетяна Коцеба. З доповідями виступили голова Національної ради жінок України Людмила Порохняк-Гановська, Президент ФЖМС Японії Моріко Хорі, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету ім. Б. Грінченка Руслан Куцик, викладач кафедри теорії та історії педагогіки Педагогічного інституту Київського університету ім. Б. Грінченка Людмила Петрухан, студентка коледжу з Швейцарії Валентина Юркіна. Почесні гості заходу Міжнародний головний директор спільної асоціації ФЖМС префектури Сайтама Мінако Сугіта і голова Благодійного фонду “Тисяча журавликів” Оморі Нобуко.

Відбулася дискусія щодо значення Резолюції 2250 і розвитку молоді та молодіжних організацій в Україні. Було винесено пропозицію перекласти українською мовою резолюцію, щоб більше українців могли дізнатися про це і приєднатися до активних дій в напрямку її реалізації.

Grinchenko 19

 

Grinchenko University 20

Grinchenko14

Grinchenko University 25

Grinchenko University 38

Grinchenko University 72

Grinchenko University 93

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite