Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

VII Міжнародний благодійний фестиваль «Сонячний каштанчик»

Вівторок, 30 травня 2017 17:17

З 25 по 29 травня 2017 року до Дня Києва в рамках заходів Київської міської державної адміністрації (КМДА) відбувся VII Міжнародний благодійний фестиваль «Сонячний каштанчик» - єдиний в столиці безкоштовний дитячий фестиваль, який об’єднує дитячо-юнацькі творчі колективи і талантовитих дітей з різних регіонів України та закордону.

Більше 20 країн світу було вже представлено на такому фестивалі, який заснував та невтомно кожен рік організовує Олег Мельник - Президент благодійної організації «Ансамбль танцю «Вітамінчики». В цьому році гостями фестивалю були художні колективи з Албанії, Грузії, Молдови, Литви, Таїланду, Туреччини. 10 етнографічних областей України було представлено хореографічними колективами з Харківської, Дніпровської, Полтавської, Львівської, Рівненської, Закарпатської, Запорізької, Донецької, Київської областей та міста Києва. Родзинкою фестивалю став хореографічний конкурс трюкачів «Віртуози танцю» на кубок Григорія Чапкіса, Народного артиста України.

Всі колективи - учасники та виконавці отримали нагороди фестивалю. Голова правління громадської організації “Федерація жінок за мир у всьому світі” Тетяна Коцеба приймала участь у церемонії нагородження, яка відбулася в Міжнародному центрі культури і мистецтв Профспілок України, і вручила всім подяки за участь у фестивалі, а також за морально-культурне виховання підростаючого покоління, вагомий внесок у розвиток національної культури України і сприяння об’єднанню культур різних регіонів та народів.

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite