Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Вечір пам’яті Бориса Ілліча Олійника

Четвер, 08 червня 2017 08:15

7 червня 2017 року у Золотій залі Українського фонду культури (УФК), уквітчаній українськими рушниками та хустками, відбувся вечір пам’яті Бориса Ілліча Олійника - видатного українського поета, перекладача, автора багатьох книг та пісень, академіка Національної академії наук України, Героя України, який 30 років очолював УФК.


До самого кінця життя, незважаючи на свої 82 роки, Борис Ілліч продовжував активну поетичну, наукову і громадську діяльність, відзначеною численними нагородами. Вшанувати його пам’ять зібралися видатні митці, освітяни, громадські діячі, однодумці і друзі.

Вечір розпочався з арії Й.С.Баха у виконанні Народної артистки України Наталії Свириденко. З вітальною промовою виступив відомий письменник Олександр Бакуменко, який нині виконує обов’язки голови УФК, і представив свою авторську книгу «Літературний портрет Бориса Олійника».

Теплі слова сказали всі, хто працював та мав зустрічі з Борисом Іллічем: колеги УФК Олександр Дудка і Анатолій Гай, заступник директора «Видавничого дому «Справи сімейні» Людмила Грабовенко, голова Верховної Ради України ІІ та V скликань Олександр Мороз, заслужена діячка мистецтв України Ірина Лисенко-Ткачук, композитор та співак Олесь Коляда, голова ГО «Федерація жінок за мир у всьому світі» Тетяна Коцеба, народні артисти України Галина Яблонська та Олександр Василенко, співачка та композитор Людмила Салюта-Ященко, актор театру «Пам’ять» Михайло Орлюк, журналіст Іван Грабовенко, Заслужений художник України Іван Черниш та інші.

На вечорі звучали пісні та вірші Бориса Олійника, які залишилися у спадок українській культурі. Саме вони завершили цей захід: неповторна ведуча вечора Ольга Ходацька прочитала його вірш «Мій борг», а Людмила Салюта-Ященко - “Молитва”.

Нехай світла пам’ять про Бориса Ілліча Олійника назавжди збережеться в наших серцях!

oliynyk1

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite