Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Ювілейний концерт до 55-річчя створення Ансамблю "Дарничанка"

Понеділок, 13 березня 2017 08:57

Ось вже більш ніж півроку заряджають оптимізмом, притаманним українській культурі, глядачів як з різних куточків нашої країни, так і країн СНД та Європи, Заслужений народний ансамбль пісні і танцю України “Дарничанка”.

11 березня 2017 року творчий колектив “Дарничанки” відсвяткував свій 55-річний ювілей концертом, який відбувся у приміщенні Центру художньої та технічної творчості “Печерськ”.

До складу Ансамблю входять близько 40 осіб, вік яких становить в середньому 45 років, серед них є лауреати національних і міжнародних конкурсів та фестивалів. Художній керівник та диригент “Дарничанки” Петро Андрійчук вже з 1992 року несе свою почесну службу, самовідданно вкладаючись в збереження і розвиток українського культурного мистецтва.

Від міжнародного жіноцтва Громадської організації “Федерація жінок за мир у всьому світі” Коцеба Тетяна побажала подальшого процвітання Ансамблю, нового творчого успіху і натхнення, міцного здоров’я і добробуту, а також щирої любові до своїх родин, нашої країни та всього світу.

Darnychanka 27

Darnychanka 63

Darnychanka 78

Darnychanka 88

Darnychanka 73

Darnychanka 77

Darnychanka 71

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite