Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Міжнародна виставка «Українські та японські родинні обереги»

П'ятниця, 19 травня 2017 10:19

2017 рік Президент України оголосив роком Японії в Україні. Цей шлях до зближення українського та японського народів допоможе вдихнути духовність східної культури, що зберегла традиції своїх предків. З цією метою у Золотій залі Українського фонду культури (УФК) з 15 по 18 травня 2017 року відбулася міжнародна виставка «Українські та японські родинні обереги», яку організували УФК, громадська організація «Федерація жінок за мир у всьому світі» (ГО “ФЖМС”) та Культурний центр «Сан» (КЦ “Сан”).

У золотій залі Фонду були представлені приватні колекції українських вишиванок, хусток, рушників та старовинного одягу від Людмили Грабовенко, стародавніх кімоно від Ангели Бетельгейзе, зворушливих картин у стилі каліграфії від Наталії Гончарової, бойових мечів (катана, бокен) і кинджалів від Глеба Ковальова, а також надзвичайного посуду для чайної церемонії, унікальних чаш тощо.

У програмі міжнародної виставки пройшли тематичні зустрічі. Так присутні ближче ознайомилися з мистецтвом каліграфії, представленим майстринею Нобуко Оморі; таємниці чайної церемонії, яку провели чарівні представниці Японії з КЦ “Сан”. В останній день виставки Людмила Грабовенко і Ангела Бетельгейз провели презентацію про традиційний одяг обох країн, поділившись історією своїх унікальних колекцій. Жінки з народного колективу «Зоряниця» Макарівського районного Будинку культури під керівництвом Людмили Колос продемонстрували своє вбрання, у якому деяким вишиванкам вже більше століття.

Завершився захід зворушливою піснею про матір на слова Бориса Олійника у виконанні співачки Людмили Ященко. Адже саме материнська любов здатна об'єднати різну культури і традиції нації.

 

 

 

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite