У золотій залі Фонду були представлені приватні колекції українських вишиванок, хусток, рушників та старовинного одягу від Людмили Грабовенко, стародавніх кімоно від Ангели Бетельгейзе, зворушливих картин у стилі каліграфії від Наталії Гончарової, бойових мечів (катана, бокен) і кинджалів від Глеба Ковальова, а також надзвичайного посуду для чайної церемонії, унікальних чаш тощо.
У програмі міжнародної виставки пройшли тематичні зустрічі. Так присутні ближче ознайомилися з мистецтвом каліграфії, представленим майстринею Нобуко Оморі; таємниці чайної церемонії, яку провели чарівні представниці Японії з КЦ “Сан”. В останній день виставки Людмила Грабовенко і Ангела Бетельгейз провели презентацію про традиційний одяг обох країн, поділившись історією своїх унікальних колекцій. Жінки з народного колективу «Зоряниця» Макарівського районного Будинку культури під керівництвом Людмили Колос продемонстрували своє вбрання, у якому деяким вишиванкам вже більше століття.
Завершився захід зворушливою піснею про матір на слова Бориса Олійника у виконанні співачки Людмили Ященко. Адже саме материнська любов здатна об'єднати різну культури і традиції нації.