Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Презентація японського мистецтва Рейкі в Україні

П'ятниця, 11 серпня 2017 09:59

Голова громадської організації "Федерація жінок за мир у всьому світі" Тетяна Коцеба прийняла участь у презентації японського мистецтва зцілення Усуї Рейкі Ріохо та відкриття Центру “Коміо Рейкі До” в Україні. Почесний гість заходу Міжнародний Учитель-майстер Рейкі, засновник Центру “Коміо РейкіДо”, буддійський монах з Кіото Хякутен Інамото.

Вперше в Україну його запросила засновниця Центру “Коміо Рейкі До Україна” Вікторія Романова.

Захід розпочався з виступу талановитої оперної співачки Олени Гребенюк. Японський Учитель розповів про свою зустріч з мистецтвом Рейки та її практику, а також про створення системи Коміо РейкіДо, якої зараз він навчає і відкриває міжнародні школи в різних країнах. “Рейкі - це енергія Всесвіту, яка сама знає і зцілює. Рейкі працює завжди, чудес і містики тут немає. Цей метод легкий, що навіть діти можуть його практикувати,” - підкреслив японський Майстер Хякутен Інамото.

Співорганізатор заходу, голова Федерації жінок Тетяна Коцеба, висловила надію на подальшу співпрацю та об’єднання зусиль заради розвитку України. Майстер Рейкі в Україні Вікторія Романова поділилася, що планує подібні центри практиці Рейкі відкривати в різних місцях Україні, і також провести соціальні проекти про її практиці, щоб якомога більше людей дізналися про цей метод.

Гості заходу мали можливість задати питання, які їх хвилюють.

Ведуча заходу Олеся Тарасенко - засновниця порталу LuckyUkraine, віце-президент Інституту дипломатії та міжнародного партнерства - запросила гостей на знайомство з японською культурою через презентацію різних кімоно, створення ікебани і чайну церемонію.

Пригощав гостей ресторан здорового харчування I Live.

Серед партнерів заходу у створенні японського стилю інтер’єру прийняв участь Культурний центр "Сан".

Захід відбувся у рамках Року Японії в Україні 4 серпня 2017 року в конференц-залі готелю “Адрія”.

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite