Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Японські журавлики відвідали військовий госпіталь

Четвер, 17 серпня 2017 11:00

16 серпня 2017 року ГО "Федерація жінок за мир у всьому світі" розпочала новий проект у Національному військово-медичному клінічному центрі "Головний військовий клінічний госпіталь" (НВМКЦ "ГВКГ") Печерського району м. Києва. Жінки-волонтери разом з завідуючою клубу НВМКЦ "ГВКГ" Ольгою Добровольською провели майстер-клас з орігами для хлопців з лор - відділeння.

Саорі Кікучі, волонтер з Японії, показала бійцям як можна зробити японського журавля і шапку самурая. Журавлі - особливі птахи, які овіяні легендами багатьох народів світу. У японській культурі журавель — це священний птах, символ довголіття, здоров’я, надії та щастя. Про мужність та вірність самураїв теж всі добре знають. Хлопці дуже старалися, не відразу все виходило, але їм було цікаво доторкнутися до японського мистецтва.
Також ми привітали з днем народження молодого хлопця, у якого серйозне поранення в голову і опіки. Йому тільки 20 років, та він вже стільки пережив за своє коротке життя. Бажаємо йому та всім хлопцям, які проходять лікування в госпіталі, найшвидшого одужання!
Наприкінці проекту волонтери відвідали госпітальний музей, в якому зберігається вся історія Київського військового госпіталю.
Висловлюємо велику подяку завідуючій клубу НВМКЦ "ГВКГ" Ользі Добровольській, заступнику генерального директора видавничого дому «Справи сімейні» Людмилі Грабовенко та всім волонтерам, які допомогли організувати цей проект! Нехай добра справа допоможе всім нам мати ще більше сил для створення миру в Україні та в усьому світі!

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite