Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

21 вересня - Міжнародний день миру

П'ятниця, 29 вересня 2017 18:27

21 вересня люди в різних куточках світу віддають шану миру, відмовляючись від насильства і припиняючи вогонь. Міжнародний день миру заснований в 1981 році на 55-й сесії Генеральної асамблеї Організації Об'єднаних Націй покликаний змусити людей замислитись та робити добрі справи на загальне благо.

Жінки Громадської організації “Федерація жінок за мир у всьому світі” взяли участь у урочистому заході «Передамо у спадок нашим дітям мирну землю України!», організованому Спілкою жінок України (СЖУ) в Міжнародному центрі культури і мистецтв Профспілок України.

З вітальним словом до учасників заходу звернулися Голова СЖУ Леокадія Герасименко, віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, народний депутат України Марія Іонова, представниці громадських організацій.

Концертну програму відкрили піаніст-віртуоз, володар Голлівудської премії імпровізаторів Євген Хмара і жіночий квартет. В концерті приймали участь Народні артисти України Ніна Матвієнко, Фемій Мустафаєв, Олег Марценківський; відомий французький співак Поль Манондіз, заслужена діячка мистецтв України і композитор Анжела Ярмолюк, співачка Христина Панасюк, учасниця проекту “Голос країни” Маргарита Малежко; колектив Національного Заслуженого Академічного ансамблю танцю України ім.П.Вірського під керівництвом Народного артиста і Героя України Мирослава Вантуха; Зразковий дитячий колектив Театру пісні "Ладоньки” під керівництвом Світлани Садовенко.

Під час концерту волонтерам, членам та партнерам СЖУ були вручені подяки за активну громадську позицію та вагомий особистий внесок у справу розбудови миру в Україні.
У заході прийняли участь жінки – волонтери та учасниці АТО, матері та жінки загиблих в АТО, партнери громадських організацій з 20 областей України.

до дня миру СЖУ7

до дня миру СЖУ2

до дня миру СЖУ6

до дня миру СЖУ8

до дня миру СЖУ1

до дня миру СЖУ5

до дня миру СЖУ3

до дня миру СЖУ4

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite