Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Всеукраїнський "День Батька" в парку Перемоги

П'ятниця, 22 вересня 2017 11:25

17 вересня в парку Перемоги Дарницького району міста Києва відбулося святкування всеукраїнського “Дня Батька”, організованого Службою у справах дітей та сім'ї виконавчого органу Київської міської державної адміністрації (КМДА), Громадською організацією “Міжнародний центр батьківства” (ГО “МЦБ”), Патрульною поліцією м. Києва. 

В цей теплий осінній день парк був дуже радий всім батьками з дітьми, які завітали на свято. Начальник Служби у справах дітей та сім'ї КМДА Валерій Танцюра привітав глядачів з Днем Батька і вручив батькам м. Києва подяки за відповідальне батьківство та активну громадську позицію. Президент ГО “МЦБ” Олександр Марченко подякував всім за підтримку та згадав актуальні проблеми, з якими сьогодні стикаються батьки в суспільстві.

Концертна програма була насичена та цікава. Виступали гімнастичний дует батька Бакаленко Олександра та доньки Вікторії, вокальний дует “Сестри Наруцькі” і хореографічний ансамбль “Беллібелс”, учасники караоке-турніру «Голос столиці”, юні артисти продюсерського центру «PARADIZ» і Асоціації творчих людей «Time of changes», учасники шоу «Голос Діти» та «Україна має талант», народний художній колектив театру-студії “Барвінок” Центру дитячо-юнацької творчості Дніпровського району м. Києва, зразковий художній колектив “Вокальний ансамбль “Намистечко”, ансамбль “Крила” хореографічного відділення школи джазового та естрадного мистецтва.

Діти мали можливість прийняти участь в різних майстер-класах і програмах, а татусі - позмагатися в перетягуванні поліцейського автомобіля і проявити з дітьми майстерність у виготуванні шпаківень.

Допомогали створити свято Товариство Червоного Хреста України, Київський міський центр сім'ї “Родинний дім”, ГО “Федерація жінок за мир у всьому світі”, ГО “Центр сімейної безпеки “Род”, Благодійний фонд “Карітас Київ”, Всеукраїнський культурно-просвітницький центр “Нове Життя”, мережа сімейних центрів “Азбука для батьків”, Альянс “Україна за сім'ю”, ГО “Одна надія”, МГО “Асоціація милосердя “Еммануїл”, Школа Авторських Курсів “Brainy School”, Центр альтернативного навчання “Free School”, школа дресирування собак “Dog Friend” , спорт-клуб Monastic Cross, майстер спорту міжнародного класу по пауерліфтингу Діана Кутаніна, мережа жіночих фітнес-клубів ФітКьорвс і Crosszone, ДРК “SkyPark”.

Захід відбувся за підтримки ТМ “Моршинська” і “Рудь”, а також інформаційних партнерів Всеукраїнська газета «Справи сімейні», Асоціація «Поклик», «Радіо М».

Дякуємо організаторам та усім партнерам, хто долучився до святкування Дня Батька!

Father s Day 113

Father s Day 117

Father s Day 97

Father s Day 53

 

Father s Day 123

Father s Day 142

Father s Day 153

Father s Day 204

Father s Day 196

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite