Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Презентація канадсько-українського проекту "Емігрантки"

Вівторок, 03 жовтня 2017 13:15

Жінки Громадської організації “Федерація жінок за мир у всьому світі” прийняли участь у презентації канадсько-українського проекту "Емігрантки", яка відбулася 29 вересня 2017 року в Золотій залі Українського фонду культури. Мета проекту - презентація фотовиставки і обговорення теми еміграції українських жінок та їхнього досвіду життя і праці за кордоном.

"Канадсько-український проект “Емігрантки” представила Незалежна Медіа Платформа “НАШІ” (Канада) при підтримки Національної Ради жінок України, Громадської організації “Розвиток Волині”, Всеукраїнської Ліги українських жінок. Автори - Устина Стефанчук, Оксана Шишина-Ковалик, фотограф - Назар Цюрпіта. На фото представлені жінки-емігрантки в українському національному одязі, які поділилися реальними історіями зі свого життя за кордоном.

“В час, коли не тільки Україна, а й весь світ знаходиться у стані дуже жорстокої інформаційної війни, що має не менш вбивчу силу, ніж війна зі зброєю, найперше завдання перед журналістами, чи політиками, чи громадськими організаціями - це висвітлення правдивої, не перефарбованої ніким інформації, що допоможе зорієнтуватися в сьогоденні. Проект "Емігрантки" - це реальний жіночий досвід життя за кордоном - стереотипи, міфи та мрії,” - зазначалося під час проекту.

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite