Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Материнське серце (частина 2)

Четвер, 09 листопада 2017 12:38

Наше знайомство з друзями з гуманітарного штабу ГО "Всеукраїнська організація зі справ вимушених переселенців" триває кілька років. За ці роки ми зустрічалися з різними людьми, що пережили стрес від постійних переїздів та важких обставин. Фізично вони з нами, але серцем вони там, на тій території, куди, можливо, вже немає вороття ...

У 2014 році в Луганську недалеко від будинку Верещаків впала ракета, це побачила їх бабуся Надія Данилівна з балкону. Син Ірини Ростислав вже не ходив до школи, оскільки вона знаходилася біля майдану і там постійно бомбили. Їм довелося втекти 13 червня 2014 року до Києва з 200 гривнями в кишені. Допомагали зовсім незнайомі люди з вулиці.

Коли вони приїхали до подруги у Київ, вони мешкали 6 осіб в однокімнатній квартирі всією дружньою сім’єю. Ні на чому спати, вкриватися, немає грошей, жили на пайки, які видавали в штабі. Через місяць Ірина змогла отримати роботу та зарплату, яка могла просто покрити витрати на оренду та комунальні послуги. Бабуся також переїхала жити разом з ними.

Вони дуже вдячні усім дбайливим людям, які готові допомогти іншим.

P71111 203954

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite