Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Різдво у військовому госпіталі

П'ятниця, 05 січня 2018 09:40

Напередодні Різдва Христова громадська організація "Федерація жінок за мир у всьому світі провела Різдвяний концерт-зустріч в Національному військово-медічному клінічному центрі "Головний військовий клінічний госпіталь" (НВМКЦ "ГВКГ").

Завідуюча клубу НВМКЦ "ГВКГ", "Посол Миру" Ольга Добровольська радо запросила воїнів, які перебувають там на реабілітації, і волонтерів в Дзеркальний зал Клубу.

Ольга Василівна за традицією розпочала зустріч з вірша Ліни Костенко. Учні Київської дитячої музичної школи №23 влаштували справжнє обрядове народне колядування. Було виконано багато різдвяних пісень. Після виступу дітей концерт продовжив боєць АТО, який зараз проходить реабілітацію в госпіталі. В його виконанні прозвучали власнi вірші та пісні.

Голова Правління ГО "ФЖМС" Тетяна Коцеба привітала всіх зі святами та вручила колективу Ансамблю народної пісні дитячої музичної школи № 23 під керівництвом Гаркуші Валентини Іванівни подяку за активну участь.

Зустріч пройшла дуже тепло, глядачі і виступаючі були натхненні. Всім були запропоновані напої, фрукти та інші частування.

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite